Gözlerden Uzak Başbaşa Tatil - Son Dakika

Gözlerden Uzak Başbaşa Tatil

Sunucu Ece Erken, adının Bengü'nün eski nişanlısı Akın Altan ile anılmasına tepki göstermesine rağmen, tatilde birlikte görüntülendi.

1
Sunucu Ece Erken, adının Bengü'nün eski nişanlısı Akın Altan ile anılmasına tepki göstermesine rağmen, tatilde birlikte tatil yaparken görüntülendi.
2
Ayrılık haberleri ile gündeme gelen Bengü ve Akın Altan çifti herkesi şaşırtmıştı. Çeşme'de tatil yapan Akın Altan, en son iki gün önce bir eğlence mekanında sunucu Ece Erken ile görüntülenmiş ve Erken, basın mensuplarını yanlış bir şey yazmayın diye uyarmıştı.
3
Aralarında yakınlaşma olduğu iddia edilen ikili, Çeşme Çiftlikköy tarafında bulunan bir beach club'da tüm günü birlikte geçirdi.
4
Başbaşa güneşlenen ve gün boyu denize girip sohbet eden ikili mekandan da beraber ayrıldı.
5

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2013 12:11

Son Dakika Gözlerden Uzak Başbaşa Tatil - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı Hık demiş burnundan düşmüş! Necati Şaşmaz'ın oğlunu görenler gözlerine inanamadı 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek