Gözü dönmüş cani, önce sevgilisini boğdu sonra sevgilisinin kızı ve köpeğine cinsel istirmarda bulunup katletti! - Son Dakika

Gözü dönmüş cani, önce sevgilisini boğdu sonra sevgilisinin kızı ve köpeğine cinsel istirmarda bulunup katletti!

9 gün önce

Kuzey İrlanda'da yaşayan 38 yaşındaki cani, 37 yaşındaki sevgilisi, sevgilisinin 15 yaşındaki kızı ve köpeğini öldürdükten sonra intihar etti. Yapılan araştırmalar sonucu 15 yaşındaki kız ve köpekte cinsel saldırı izlerine rastlandı.

1
7 Mart 2019'da yaşanan korkunç katliamın perde arkasındaki gerçekler gün yüzüne çıktı. Soruşturmanın başındaki Coroner Joe McCrisken, Armagh Adliyesi'ndeki soruşturmada "başkanlık ettiğim en zor olaylardan biri" dedi ve 37 yaşındaki Kolombiyalı Giselle Marimon-Herrera, 15 yaşındaki kızı Allison ve köpeklerinin ölümlerini 'barbarca' olarak nitelendirdi.
2
Kıskançlıktan gözü dönen cani, 38 yaşındaki İskoçyalı Russell Steele, sevgilisi, sevgilisinin 15 yaşındaki kızı ve köpeğini öldürdükten sonra intihar etti.
3

Cani Russell, zavallı Allison ve köpeklerini öldürdükten sonra ağrı kesici bir ilaç olan parasetamol'dan yüksek dozda alarak intihar etti.

4
Yakınları, Russell, kız arkadaşı ve kız arkadaşının kızından uzun süre haber alınmayınca yakınları polise haber verdi. İrlanda County Down'da yaşayan ailenin evine yapılan baskında polisler hepsinin cesedini buldu. Anne, kızı ve köpekleri boğularak öldürülmüştü.
5
Soruşturmayı yürüten Coroner Joe McCrisken bir röportajda "Bu soruşturma kariyerim için en zor durum" dedi ve araştırma sonuçlarına göre cani adamın, sevgilisinin 15 yaşındaki kızı ve köpeğine tecavüz ettikten sonra öldürdüğünü açıkladı.
6
Katil Russell Steele, önce 37 yaşındaki Kolombiyalı sevgilisi Giselle Marimon-Herrera'yı boğarak öldürdü.

7
Sonrasında sevgilisinin 15 yaşındaki kızına saldırıp cinsel istismarda bulundu ve boğarak öldürdü.
8
Bununla da kalmayıp köpeklerine tecavüz etti sonrasında öldürdü. Allison'u ve köpeklerini öldürdükten sonra yüksek dozda ağrı kesici parasetamol alarak intihar etti.
9
Erkek arkadaşı tarafında kızı ile beraber öldürülen Giselle Marimon-Herrera'nın kız kardeşi sorguya alındı. Sorguda ablasının kıskanç sevgilisi Russell'in kendisini sürekli kontrol altında tutmaya çalıştığını, ayrılmayı düşündüğünü ama bunu ona söylemeye çok korktuğunu söyledi.
10

Haber Yayın Tarihi: 08.02.2020 03:38 

YORUMLAR (4)
  • insan olmak: Allahım sen bizi zalimlerden içinden Allah korkusu olmayanlardan koru ! bizi kötülerle karşılaştırma hakkımıza hayırlısını ver rabbim ! her gün böyle haberler okurken içim daralıyor gözlerim doluyor nereye gidiyor bu dünya bu kadar kolaymı canlıları öldürmek ?hiçmi düşünmez insan sonunu :( Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü Kanadalı genç kadın, kedisi uğruna koronavirüsün merkezinden ayrılmadı Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın!