Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet - Son Dakika

Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet

16.04.2021 16:18

Güldür Güldür'ün Naime'si olarak hayatımıza girdi Ecem Erkek. Oyunculuktaki yeteneği ile hayran bırakan başarılı oyuncu son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Sıkı bir sporla fazla kilolarından kurtulan Ecem Erkek son paylaşımıyla adeta parmak ısırttı. Erkek, gözler önündeki değişimiyle görenleri şaşkına çeviriyor.

1
Show TV'de ekranlara gelen 'Güldür Güldür Show'da Naime karakterine hayat veren Ecem Erken, taklit yeteneği ve esprileriyle programa damga vuruyor.

2
Programda canlandırdığının aksine farklı bir karaktere sahip olan başarılı oyuncu, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.
3
Gözlüklü, kısa saçlı ve özensiz giyinen Naime karakteri ile ünlenen Ecem Erkek'in, son paylaşımı ise görenlerin ağzını açık bıraktı.

4
Uzun bir süredir spor yapan başarılı oyuncu fit görüntüsünü hayranlarının beğenisine sundu. Son dönemdeki pozlarıyla çok konuşulan Ecem Erkek'in fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.
5
İşte Naime'nin hayran bırakan değişimi....
İşte Naimenin hayran bırakan değişimi....
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (87)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement