Gözyaşları sel olup aktı! Şarkıcı Oğuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika

Gözyaşları sel olup aktı! Şarkıcı Oğuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı

20.05.2021 15:36

Evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 53 yaşında hayatını kaybeden türkücü Oğuz Yılmaz'ın cenazesi, Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze namazı sırasında Yılmaz'ın yakınları ve sevenleri gözyaşlarını tutamadı.

1
Evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 53 yaşında hayatını kaybeden türkücü Oğuz Yılmaz'ın cenazesi, Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.
2
Karşıyaka Camisin'de kılınan cenaze namazına Yılmaz'ın ailesi, sevenleri ile Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara İl Başkanı Mahir Alay katıldı.

3
Cenaze namazı sırasında Yılmaz'ın yakınları ve sevenleri gözyaşlarını tutamadı. Yılmaz'ın cenazesi daha sonra Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedildi.
4
Türkücü Yılmaz, dün akşam saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.
5
Ünlü şarkıcının vefat haberi, sevenlerini ve müzik camiasını yasa boğdu. 26 yıllık müzik hayatına yüzlerce şarkı sığdıran Oğuz Yılmaz, yeni albüm hazırlığı yapıyordu. Hastaneye gelen Ankaralı sanatçılar, Yılmaz'ın ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.
6
Cenaze namazı sırasında Yılmaz'ın yakınları ve sevenleri gözyaşlarını tutamadı.
7
Sanatçının yakın arkadaşı, müzisyen Ufuk Özel, "Geçen aylarda kalbinde olan bir sıkıntı sebebiyle stent takılmıştı. Sağlık problemleri vardı. Kalp krizi geçirdi. Hastaneye getirdiler ama kurtaramadılar, vefat etti" şeklinde konuştu.
8
1968'de Ankara'da dünyaya gelen Oğuz Yılmaz, 1989'da "Duydun mu?" albümünü yayınladı. 1999'da çıkardığı "Usta" albümü ve "Çekirge" isimli şarkıyla ün kazanan türkücü, iki çocuk babasıydı.

9
10

Son Dakika Gözyaşları sel olup aktı! Şarkıcı Oğuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (30)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement