Gran Turismo 6'ya Özel Subaru: Vızıv Gt Vision - Son Dakika

Gran Turismo 6'ya Özel Subaru: Vızıv Gt Vision

26.11.2014 15:39

Polyphony Digital'ten yeni otomobil tasarımları gelmeye devam ediyor.

1

Sony'nin en beğenilen oyun serilerinden bir tanesi olan Gran Turismo, yepyeni bir otomobili daha sevenlerine sunmaya hazırlanıyor. PlayStation 3 için satışa sunulan Gran Turismo 6, 1.14 güncellemesi sayesinde oyunculara yeni konsept araba olan Subaru VIZIV GT Vision'ı sunacak. Bu araba, satın alınabileceği gibi oyundaki yeni Subaru Sezon Etkinliği'nin tamamlanması yoluyla da elde edilebilecek.




Kaynak :
2
3

Gran Turismo'nun yaratıcısı ve Polyphony Digital Inc. Başkanı Kazunori Yamauchi, "Gran Turismo 6'yı Aralık 2013'te yarattığımızdan bu yana, bir dizi Vision Gran Turismo modelini piyasaya sürdük. Bununla birlikte, her yeni konsept modeli piyasaya sürüşümüzde, kendisine yeni oyuncak alınmış bir çocuk gibi büyük bir heyecan hissediyorum. Birçok insan Subaru'nun spor mirasının farkına varacak ve kendini bu nefes kesici otomobilin cazibesine kaptıracak. Ancak aynı ölçüde, oyunun da Subaru'ya çok sayıda yeni hayran kazandıracağına inanıyorum." şeklinde konuştu.


4

Subaru'nun 2014 yılında görücüye çıkartılan "Subaru VIZIV 2 Konsepti"nin tasarım dilini miras alan Subaru tasarım ekibi, modele Subaru'nun güvenli ve keyifli sürüşü görsel olarak ifade eden dinamik ve katı biçimler eklerken büyük difüzörü, tavana entegre arka spoileri ve station vagon silueti sayesinde araç, aerodinamik performansı ile öne çıkıyor.


5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Gran Turismo 6'ya Özel Subaru: Vızıv Gt Vision - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı