Grinin Elli Tonu'ndaki cinsel ilişki sahneleriyle olay olan Dakota Johnson, sevgilisiyle böyle görüntülendi! - Son Dakika

Grinin Elli Tonu'ndaki cinsel ilişki sahneleriyle olay olan Dakota Johnson, sevgilisiyle böyle görüntülendi!

Grinin Elli Tonu filmindeki Anastasia karakteriyle akıllara kazınan Amerikalı oyuncu Dakota Johnson, erkek arkadaşıyla New York'ta tatil yaparken görüntülendi.

1
2015 yılında vizyona giren Grinin Elli Tonu filmiyle tüm dikkatleri üzerine çeken 29 yaşındaki ünlü oyuncu Dacota Johnson, 42 yaşındaki erkek arkadaşı Chris Martin ile New York'ta görüntülendi.
2
Birkaç hafta önce ayrıldıkları yönünde dedikodular çıkan çiftin, oldukça samimi olduğu görülürken, güzel oyuncunun düzgün fiziği de dikkatlerden kaçmadı.
3
Güneşin keyfini çıkaran Johnson, bordo bikinisiyle büyük beğeni topladı.
4
Grinin Elli Tonu filminde Anastasia karakterine hayat veren ve sıra dışı cinsel ilişki sahneleriyle adından söz ettiren Johnson, 2018 yılında verdiği bir röportajda, cinsel içerikli sahneler için şunları söylemişti: ''Bazı insanlar benim canlandırdığım karakter gibi bu tip şeylerle ilgilendiğimi düşünüyorlar, ama söz konusu bile değil. Oyuncuyum ve öyleymiş gibi yaparım. Sanırım bu herkesin başına geliyor."

5
''Sevişme sahnelerini çekerken gerçekten sevişiyor değiliz, sadece öyle gibi yapıyoruz. Bu pek rahatlatıcı değil, açıkçası çok da sıkıcı!"
6
Filmi babasının izleyip izlemediği sorulduğundaysa, ''Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor!'' yanıtını verdi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek