Grinin Elli Tonu'nun Güzel Oyuncusundan Sevişme Sahnesi İtirafı: Pişman Değilim - Son Dakika

Grinin Elli Tonu'nun Güzel Oyuncusundan Sevişme Sahnesi İtirafı: Pişman Değilim

19.11.2018 11:33

Cinsel içerikli sahneleriyle olay olan filmin güzel oyuncusu Dakota Johnson, Grinin Elli Tonu'ndaki sevişme sahneleri için "pişman değilim" dedi.

1
Yeni filmi Suspiria için bol bol kameralar karşısına geçen genç oyuncu Dakota Johnson, sansasyonel film serisi Grinin Elli Tonu'ndaki sevişme sahneleri hakkında konuştu.
2
Luca Guadagnino'nun yeniden beyazperdeye uyarladığı korku klasiği 'Suspiria' filminin başrolünü üstlenen genç oyuncu Dakota Johnson, sansasyonel film Grinin Elli Tonu hakkında konuştu.
3
Güzel yıldız filmin çekildiği dönemlerde canlandırdığı Anastasia Steele karakterinin rolüyle ilgili zorlukları ara sıra dile getirmişti. Aradan yıllar geçtikten sonra Anastasia Steele karakteriyle ilgili konuşan Johnson, "sevişme sahneleri için pişman mısınız?" sorusuna "Hayır, pişman değilim." cevabını verdi.
4
Erotik drama Grinin Elli Tonu filmindeki cesur sahneler yüzünden sık sık basında yer alan Dakota Johnson projeyle ilgili; "Grinin Elli Tonu serisi kariyerimde yükselmemi sağladı. Tekrar yapar mıyım, kesinlikle evet. Sağlam bir projeydi ve elimden geleni yaptım..." dedi.
5
6
7
8
9

YORUMLAR (8)
  • AA: Salaklığın adı bilim, sapıklığın adı sanat. Sonra ? Bunları izleyen abazaların tecavüz haberleri! Ülkemi kastetmiyorum, bu aşağılık durum dünyanın her yerinde var. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • laf SOKAN: madem bu haber senı rahatszı ettı ne dıye habere tıklayıp okuyup resımlere bakıp sonrada ay bunlar çirkin şeyler diyebılıyosun kendı hür iradenle açmış okumussun sonrada sankı zorla ızletmısler gıbı yorum yapıyosun :) 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Grinin Elli Tonu'nun Güzel Oyuncusundan Sevişme Sahnesi İtirafı: Pişman Değilim - Son Dakika


Advertisement