Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim - Son Dakika

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim

22.04.2021 15:59

Grinin Elli Tonu filmiyle bir anda dünya çapında ün kazanan güzel oyuncu Dakota Johnson yeni işiyle hayranlarını şaşırttı. Oyunculuk kariyerine devam eden Johnson bir yandan da ortağı olduğu cinsel ilişki ürünleri satan firmanın tanıtımlarını yapıyor. 31 yaşındaki aktris, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla yeni tasarladığı cinsel ilişki oyuncağını tanıttı.

1
Oyunculuğun zirvesini Grinin Elli Tonu filmiyle gören Dakota Johnson, yeni işiyle de film dışında filmdeki karakterine yakın yaklaşımını sergilemeye devam ediyor.

2
Bir süredir Coldplay grubunun solisti Chris Martin ile birlite olan Dakota Johnson yeni işini yarım milyonu aşan takipçilerine haberi şu sözlerle duyurdu: "Samimi bir masaj aleti ve her yerde vücut masajı olarak çok yönlülüğüyle kesinlikle destansı."
3
4
Dakota Johnson, üç yıl önce Éva Goicochea tarafından kurulan Maude markasının yatırımcısı ve ortak kreatif direktörü.
5
Öte yandan Netflix, Persuasion'ın modern bir uyarlamasını yapmaya hazırlanıyor. Açıklamalara göre Dakota Johnson, filmin yıldızı olacak.
6
7

Son Dakika Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement