Son Dakika Haberleri: GS Cafe Crown:74 FB Ülker:72

GS Cafe Crown:74 FB Ülker:72

9 yıl önce

1
Beko Basketbol Ligi'nde 5. haftanın derbi mücadelesinde Galatasaray Cafe Crown, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda normal süresi 56-56, ilk uzatma devresi de 67-67 eşitlikle tamamlanan karşılaşmada Fenerbahçe Ülker'i ikinci uzatma sonunda 74-72'lik skorla mağlup etti.
2
Karşılaşmanın normal süresi 56-56 berabere sonuçlanıp, iki takım oyuncuları uzatma için kenara geldiği sırada, bir anda Fenerbahçe Ülker bencinin arkası karıştı.
3
Burada oturan biri bayan, iki kişiye Galatasaraylı taraftarlar tepki göstererek, sahaya yabancı maddeler atmaya başladı. Atılan yabancı maddelerle bir polis amiri ve Türkiye Spor Yazarlar Derneği görevlisinin başı yaralandı.

4
Görevliler bu iki taraftarı apar topar salondan çıkarırken, bu sefer sahaya giren iki sarı-kırmızılı taraftardan biri, Fenerbahçeli Kinsey'e vurunca, çok sinirlenen Kinsey taraftarın arkasından koşarak vurmaya çalıştı, ancak araya girenler ABD'li oyuncuyu sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada, Fenerbahçe Ülker Antrenörü Bogdan Tanjevic oyuncularına soyunma odasına gitmelerini söyledi.

5
Fenerbahçe teknik heyeti ve oyuncular soyunma odasına giderken, Kinsey yabancı madde atan bir Galatasaraylı taraftara yumruk attı. Olaylar sırasında Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın, protokol tribününde ayağa kalkarak ''Atmayın'' diyerek, taraftarlarını uyardığı görüldü
6
Soyunma odasına giden Fenerbahçe Ülkerli oyuncuların, salonda güvenlik tam olarak sağlanmadan maça çıkmayacakları açıklandı. Saha kenarındaki koltuklar boşaltılıp, çevik kuvvet ekipleri buralara yerleştirilirken, Fenerbahçe Ülkerli oyuncular yaklaşık 20 dakika sonra sahaya tekrar çıktı. Karşılaşma yaklaşık 40 dakika aradan sonra yeniden başladı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Karşılaşmanın normal süresi 56-56 berabere sonuçlanıp, iki takım oyuncuları uzatma için kenara geldiği sırada, bir anda Fenerbahçe Ülker bencinin arkası karıştı.
30

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En İyi İşverenleri Belli Oldu! İşte Listedeki 5 Türk Şirketi 12 Milyonun Hayran Olduğu Ateşli Fenomenden İtiraf: Saatlerce Uğraşıyorum Güzelliğiyle Baş Döndüren Modelin Eski Halini Gören Şoke Oluyor! Cuma Günü veya Gecesi Bu Duayı Okuyana Cennet Kapıları Açılıyor 25 Yaş Büyük Aşkını 'Babam' Diye Tanıtınca, Okuldan Atıldığını Duyan Şaşıp Kalıyor!