Gucci Ailesi İçin Bir Araya Gelecekler - Son Dakika

Gucci Ailesi İçin Bir Araya Gelecekler

09.04.2013 11:38

1
Hollywood'un iki başarılı ismi Angelina Jolie ve Leonardo Di Caprio, moda devi Gucci'nin skandallarının anlatılacağı filmde buluşuyor.
2
Moda dünyasının devlerinden Gucci ailesinin en başarılı dönemi olan 70 ve 80'li yıllarda geçecek olan filmde eski kocası Maurizio Gucci'yi öldürttüğü için 29 yıl hapis cezası alan Patrizia Reggiano rolünü Angelina Jolie oynayacak. Maurizio Gucci rolü için düşünülen adayların başında ise Leonardo DiCaprio geliyor.
3
Filmin yönetmenliğini ise Gladyatör, Cennetin Krallığı, American Gangster gibi filmlerin usta yönetmeni Ridley Scott yönetecek.
4
Gucci firmasının veliahtı Paolo Gucci kendi babası Aldo Gucci'yi vergi kaçırmakla suçlamış ve hapse girmesine sebep olmuştu. Maurizio Gucci 1995'te öldürülmüş ve üç yıl sonra karısı cinayet suçundan tutuklanmıştı. Scott'ın kamerasının ışığı bu aileye nasıl yansıyacak merak konusu.
5
İşin tuhaf olan bir diğer tarafı ise Angelina Jolie'nin ilişki yaşadığı iddia edilen bütün erkekler ile bir şekilde aynı filmde buluşmuş olması.
6
Hatırlanacağı üzere 2010 yılında Ünlülerin biyografi yazarı Andrew Morton, "Angelina: Onaylanmamış Biyografi" adlı kitabında, seksi oyuncu Angelina Jolie'yle Leonardo DiCaprio'nun bir otel odasında kaçamak yaptığını iddia etti. Morton, ikilinin beraber duş aldığını ancak aralarındaki cinsel kimya zayıf olduğu için ilişkinin ileriye gitmediğini öne sürdü.
7
Jolie'nin, arkadaşlarına Johnny Depp'e olan hayranlığını dile getirdiği ve "Depp'ten ilgiyi görse, Pitt'i hemen bırakacağını söylediği" de kitapta yer almıştı.
8
Angelina Jolie ile Brad pitt Bay Bayan Smith filminde beraber rol almışlar ve bu ortaklık sayesinde araalrında hala da devam eden bir aşk başlamıştı.
9
Yine Johny Depp ile 2010 yılında beraber oynadığı The Tourist filminde yakınlaştıkları iddiası ortalığı karıştırmıştı.
10
Şimdi de sıra Leo'da. Bakalım Gucci ailesinin entirika dolu filminden sonra Angelina'nın hayatında da bir entrika yaşanacak mı.?
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Gucci Ailesi İçin Bir Araya Gelecekler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement