Gül ve Erdoğan Böyle Korundu - Son Dakika

Gül ve Erdoğan Böyle Korundu

19.05.2011 18:08

1
Siirt'in Aydınlar İlçesi'nde LİMAK Holding tarafından 465 milyon dolarlık harcamayla Botan Nehri üzerinde inşa edilen Alkumru Barajı ve Hidroelektrik Santrali'ninin açılışı için özel uçakla Siirt'e gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kentte seçim mitingi yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile havaalanında bir araya geldi.

2
Gül ve Erdoğan helikopter ile açılışın yapılacağı Aydınlar ilçesine gitti. Geniş güvenlik önlemlerin altında törenin yapıldığı alana hava yolu ile ulaşan Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan; Alkumru Barajı ve Hidroelektrik Enerji Santralinin açılışı yanısıra projesi başlatılan Çetin HES ve Kirazlık HES'in temelini attı.
3
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve yanındaki bakanlar için Alkumru Barajı'nda olası bir saldırıya karşı jandarma komandolar dagların doruklarında onlem alırken, Kalaşnikoflu deniz polisleriı ise botlarla Botan Nehri'nde sürekli tur attı, barajın etrafını kontrol etti. Dağların doruklarında onlem alan mehmetçikler, kendilerını görüntüleyen gazetecilere el salladı.

4
5

Son Dakika Gül ve Erdoğan Böyle Korundu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler