Gülben Ergen Dizilere Geri Dönmeye Hazırlanıyor - Son Dakika

Gülben Ergen Dizilere Geri Dönmeye Hazırlanıyor

7 yıl önce

Yoğunluğu nedeniyle müziğe vakit ayıramadığını söyleyen şarkıcı, yıllar sonra tekrar bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlandığını belirtti.

1
Gülben Ergen, önceki gün Haliç Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde konuşmacı olarak yer aldığı etkinliğe oğlu Atlas'la katılarak önemli açıklamalar yaptı.
2
'Çocuklar Gülsün Diye' projesi hakkında bilgiler veren Ergen'e, 'En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi' dalında ödül verildi.
3
Yoğunluğu nedeniyle müziğe vakit ayıramadığını söyleyen Ergen, yıllar sonra tekrar bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlandığını belirtti.
4
Ergen, “Her gün canlı yayın, yarışma programı var. Haftada iki gün derneğin işleri oluyor. Bir de dizi çıkardılar başıma. Bir haftadır senaryo okuyorum. Karar verirsem oynayacağım.” dedi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 14.12.2013 12:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü Kanadalı genç kadın, kedisi uğruna koronavirüsün merkezinden ayrılmadı Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın!