Son Dakika Haberleri: Gülben Ergen El Öptü

Gülben Ergen El Öptü

5 yıl önce

1
Gülben Ergen'in Show TV Haber Dairesi Başkanı ve Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik ile aşk yaşadığı ve bu birlikteliğin evliliğe doğru gittiği iddia edilmişti.
2
Bu iddiaya ne Gülben Ergen ne de Erhan Çelik cephesinden bir yalanlama gelmezken, şimdi ise yeni bir gelişme yaşandı.
3
Akşam gazetesinin özel haberine göre Gülben Ergen, Erhan Çelik'in ailesiyle tanıştı. Ergen, Anneler Günü'nden bir gün önce 10 Mayıs günü, Çelik'in anne ve babasının Ankara Polatlı Hürriyet Caddesinde sinemaların yanındaki evlerine giderek el öptü.
4
Tanınmamak için başörtüsü ve gözlük takan Gülben Ergen, Erhan Çelik'in ailesinin evinde 2 saat kaldı. Ergen böylece aileye girmiş oldu.
5
Gülben Ergen'in Show Tv'de program yapmak için görüşmelerde bulunduğu dönemde aşk dedikoduları alevlenmişti. Erhan Çelik ise Twitter sayfasından ünlü şarkıcı ile aşk yaşadığı yönündeki dedikoduları yalanlamıştı.
6
Erhan Çelik iddia ile ilgili şunları yazmıştı: ''Habercilik mesleğimi yürüttüğüm Show Tv'de özenle işimi yaptığım bu dönemde hakkımda maksatlı çıkarılan haberler asılsızdır.''
7
Gülben Ergen 2011 yılında TRT'de ekrana gelen ve kendi adını taşıyan programında Erhan Çelik'i konuk olarak ağırlamıştı. İkili, Van depremi sonrası başlatılan 'Evim Evindir Van' kampanyasını değerlendirmişti.
8
Mustafa Erdoğan ile boşanma davası sürdüğü sırada başka bir isimle aşk iddiaları gündeme gelen Gülben Ergen, cep telefonuyla bir başkasına mesaj atarken yakalanmıştı.
9
Hatta gazetecilerin görüntülediği mesaja göre Ergen, başka bir kişiye ''şahdamarımsın'' diyordu.
10
Erhan Çelik'le aşk iddiasının ortaya çıkmasıyla birlikte ''şahdamarımsın'' mesajının da Çelik'e atıldığı ileri sürülmüştü.
11
İşte Gülben Ergen'in fotoğrafları...
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asla Normal Bir Hayatı Olmayacağını Söylediler, Güzeller Güzeli Bir Manken Oldu! Yeşilçam'ın Yetenek Abidesiydi, Kıymeti Hiç Bilinmedi! İslam Dünyasının Gönlünü Fetheden Başbakan: Müslüman Toplumun Üzerine Korku Salarak Ün Kazanmak İstiyor Bufalo, Yavrusunu Isıran Aslanı Perişan Etti! Gülümsemekten Çekinmeyin! Bu Besinlerle İnci Gibi Dişlere Kavuşmak Çok Kolay