Son Dakika Haberleri: Gülben Ergen Hac Fotoğraflarıyla İlgili Konuştu

Gülben Ergen Hac Fotoğraflarıyla İlgili Konuştu

5 yıl önce

1
Erhan Çelik'le evlendikten sonra geçtiğimiz haftalarda eşiyle birlikte balayı yerine Hacca giden şarkıcı Gülben Ergen önceki gün Bebek'te görüntülendi.
2
Hac fotoğraflarını sosyal medya kanalıyla paylaşarak oldukça tepki toplayan Ergen, bir mağaza çıkışı objektiflere görüntülendi. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı Hac ziyaretinde çektiği fotoğraflarını paylaşması üzerine aldığı tepkiler hatırlatılınca keyfi kaçtı.
3
Gazetecilerin bu konu ile ilgili soruları karşısında keyfi kaçan şarkıcı; “ Keşke o fotoğrafları paylaşmasaydım daha iyi olacaktı. Fotoğraflar fazla eleştirildi. Ben de bu fotoğrafları paylaşarak bu eleştirilere kucak açmış oldum" dedi.
4
Gazetecilerin; bundan sonra paylaşımlarda daha dikkatli olacak mısınız? Sorusuna ise; “Ben ne hissedersem onu yaşıyorum. Ben aklımla değil kalbimle düşündüğüm için ne hissedersem odur” yanıtını verdi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka! Yeşilçam'ın Kötü Kadını, Ödenmeyen Senetlerden Bikini Yaptı!