Gülben Ergen'in Zayıflama Sırları - Son Dakika

Gülben Ergen'in Zayıflama Sırları

10.11.2010 13:11

1
Son dönemlerde şarkıcılığından çok 'Çocuklar Gülsün Diye' adı altında hayata geçirdiği anaokulu projesi ile adından söz ettiren Gülben Ergen; verdiği kilolarla da dikkat çekiyor.
2
Sıkı bir Twitter kullanıcısı olan Ergen'in zayıflamış hali, sanal ortamdaki hayranları için de merak konusu oldu.
3
Sanatçıya hayranları Twitter'dan "Nasıl bu kadar zayıflayabildiniz?" diye sordu. Gülben Ergen hayranlarının yönelttiği bu soruya Twitter'dan şöyle yanıt verdi:
4
"Zayıflama konusundaki sorulara toplu cevap:) Kavitasyon (Ultrasonik ses dalgaları kullanılarak yapılan bölgesel zayıflama) aletine girdim mi? Evet...
5
Nerede? Ferahevler'deki Senoben'de... Fayda gördüm mü? Evet... Yeterli mi? Hayır..."
6
Yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Ergen, kavitasyonla zayıflama yöntemini basenindeki fazlalıklar nedeniyle tercih etmiş.
7
Doğum sonrası yaptığı rejimle kilo vermeyi başaran ünlü şarkıcı, bölgesel kilolardan kurtulamayınca kavitasyon yönteminde karar kılmış.
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Gülben Ergen'in Zayıflama Sırları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement