Son Dakika Haberleri: Gülben Ergen: Mustafa Beni Sevmedi

Gülben Ergen: Mustafa Beni Sevmedi

6 yıl önce

“Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze” programına konuk olan Gülben Ergen, özel hayatı ve Mustafa Erdoğan'la biten evliliği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

1
Dün Star TV'de yayınlanan “Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze” programına konuk olan Gülben Ergen, özel hayatı ve Mustafa Erdoğan'la biten evliliği hakkında önemli açıklamalarda bulundu:
2
“Mustafa benim hayatıma bir gün biri girerse, onun izahatı mutlaka çocuklara yapılır. Onların bir anneleri ve babaları var.
3
Hayatlarımıza girecek kişiler çocuklarımıza hiçbir zaman anne ve baba olamaz.
4
Evlilik kurumu içinde iki ayrı kurum var. Biri anne-baba diğeri karı-koca. Biz anne-baba olmayı koruyarak artık karı-koca olamadığımız için ayrıldık.
5
Dost kalarak daha verimli olacağımızı düşündük.
6
Ayrılığımız hiçbir zaman anne-baba olmamızı etkilemedi.
7
Önemli günlerde hep bir aradayız. Bir babanın çocuklarına verebileceği en büyük hediye annesini sevmektir. Ama sevmedi. Evet aynen öyle oldu, sevmedi.
8
Ben de şimdi şu aşamaya geçtim: Çocuklarımı sevsin yeter... Bu saatten sonra hayatıma girecek insan bu paketi, yani benim yaşamamı kabul edecek biri olmalı.
9
Gülben Ergen, şehir efsanesine dönen 50 taksi plakası olduğu iddialarıyla ilgili ise:
10
Benim taksi plakalarım yok. Benim için iyi yaşamak, tapu demek değildir. Yetecek kadar param, ödeyebileceğim kadar borcum var. İki senedir ev kredisi ödüyorum. Üç yıl daha ödeyeceğim. Hayatımdan şikayetçi değilim. Çok mutluyum.” dedi.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka! Yeşilçam'ın Kötü Kadını, Ödenmeyen Senetlerden Bikini Yaptı!