'İbo ile Güllüşah' Filmindeki Gözü Yaşlı Anne Bakın Kim Çıktı - Son Dakika

'İbo ile Güllüşah' Filmindeki Gözü Yaşlı Anne Bakın Kim Çıktı

16.03.2018 13:21

Kemal Sunal ve Gülşah Soydan'ın başrollerde yer aldığı, 1978 tarihli Atıf Yılmaz filmi ‘İbo ile Güllüşah' filmini hatırlıyor musunuz? O filmde Gülşah'ın annesini canlandıran isim şuan ekranlarda her gün karşılaştığınız biri. Peki kim dersiniz?

1
'İbo ile Güllüşah' filminde gözü yaşlı anne, kızı kaybolduktan sonra harıl harıl kızını arayarak bu görüntüyle akıllara kazınmıştı. Peki bu ismin kim olduğunu biliyor musunuz?

2
Gözü yaşlı o anne, Celile Toyon'dan başkası değil.

3
Vatanım Sensin'de Binbaşı Cevdet'in annesi olarak çok iyi tanıdığımız Hasibe ana tam bir Osmanlı kadını rolünde.

4
Dizide 'Hasibe' karakterini usta oyuncu Celile Toyon 1944 yılında İstanbul'da doğdu, konservatuvar eğitimini tiyatro bölümünde tamamladı. Halen İstanbul Şehir Tiyatrosu'nda sahne alan oyuncu, 70'li yıllarda sinema dünyasına adım attı.

5
6
7

Son Dakika 'İbo ile Güllüşah' Filmindeki Gözü Yaşlı Anne Bakın Kim Çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement