'İbo ile Güllüşah' Filmindeki Gözü Yaşlı Anne Bakın Kim Çıktı - Son Dakika

'İbo ile Güllüşah' Filmindeki Gözü Yaşlı Anne Bakın Kim Çıktı

3 yıl önce

Kemal Sunal ve Gülşah Soydan'ın başrollerde yer aldığı, 1978 tarihli Atıf Yılmaz filmi ‘İbo ile Güllüşah' filmini hatırlıyor musunuz? O filmde Gülşah'ın annesini canlandıran isim şuan ekranlarda her gün karşılaştığınız biri. Peki kim dersiniz?

1
'İbo ile Güllüşah' filminde gözü yaşlı anne, kızı kaybolduktan sonra harıl harıl kızını arayarak bu görüntüyle akıllara kazınmıştı. Peki bu ismin kim olduğunu biliyor musunuz?

2
Gözü yaşlı o anne, Celile Toyon'dan başkası değil.

3
Vatanım Sensin'de Binbaşı Cevdet'in annesi olarak çok iyi tanıdığımız Hasibe ana tam bir Osmanlı kadını rolünde.

4
Dizide 'Hasibe' karakterini usta oyuncu Celile Toyon 1944 yılında İstanbul'da doğdu, konservatuvar eğitimini tiyatro bölümünde tamamladı. Halen İstanbul Şehir Tiyatrosu'nda sahne alan oyuncu, 70'li yıllarda sinema dünyasına adım attı.

5
6
7


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı Bağışıklık sistemini demir gibi yapan Limonlu suyun vücuda olan etkisi inanılmaz Yüzme bilmeyenlerin bile batmadığı göl: Lut Gölü