Gülüşü de aynı buğulu bakışı da! Türk müziğinin efsane güzeli yıllara meydan okuyor - Son Dakika

Gülüşü de aynı buğulu bakışı da! Türk müziğinin efsane güzeli yıllara meydan okuyor

09.11.2020 15:15

Türk müziğinin efsanesi Gülden Karaböcek, yeni yaşını kızı ve yakın arkadaşıyla kutladı. 67 yaşına basan Karaböcek, yıllar geçse de güzelliğinden bir şey kaybetmiyor.

1
70'li yıllara sesiyle damga vuran sanatçı Gülden Karaböcek, 67 yaşına bastı. Usta sanatçı önceki akşam 67. yaşını kızı Nur ve dostları ile birlikte kutladı.

2
İlerleyen yaşına rağmen güzelliği ile hayran bırakan Gülden Karaböcek'i görenler "Yıllara meydan okuyor" yorumunu yapmaktan kendini alamadı. Kızı Nur ve arkadaşlarının sürpriz kutlaması karşısında şaşıran Gülden Karaböcek, herkese teşekkür ederek mutluluğunu paylaştı. Şarkıcı, mumları üflemeden önce önümüzdeki günlerin tüm insanlığa hayırlı olmasını dileyerek, koronavirüs salgınının son bulmasını istediğini söyledi.
3
ABLASININ EŞİYLE EVLENMİŞTİ
 ABLASININ EŞİYLE EVLENMİŞTİ
1970'li yıllarda ablası Neşe Karaböcek'in eşi Atilla Alpsakarya ile aşk yaşayan Gülden Karaböcek, ablası boşandıktan sonra 1975 yılında, Alpsakarya ile 12 Eylül 1975'te nikah masasına oturdu. Bu olay o dönem magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
4
Gülden Karaböcek'in Atilla Alpsakarya ile aşk yaşadığı iddia edildiği günlerde ailesi onu evden kovmuşlar, ve o da Cem Karaca'nın evine sığınarak orada yaşamaya başlamış.

5
Bu evlilik döneminde Gülden Karaböcek, eşi Atilla Alpsakarya'nın sahibi bulunduğu Elenor Plak Şirketi hesabına toplam 8 adet 45'liğe imza attı.
6
Usta sanatçı Dilek Taşı, Sürünüyorum, Kırılsın Ellerim, Ayrılık Kolyesi, Ağlıyorsam Yaşıyorum, Duyar mısın Feryadımı, Küstüm Sana Dünya, Mahşer Gününde, İki Kelime, Sen Evlisin, Sevsen Ne Olurdu, Bugün gibi pek çok hit olmuş esere imzasını attı.

7
Karaböcek'in 12 Eylül 1975'te Atilla Alpsakarya ile olan ilk evliliğinden 1979 doğumlu Alpay adlı bir erkek ve 1986 yılının sonlarında Recep Armağan Düzgit ile yaptığı ikinci evliliğinden 1988 doğumlu Nur adlı bir kız çocuğu var.
8
Kariyerine onlarca onlarca başarı sığdıran Karaböcek, sanatından çok özel hayatının konuşulmasına neden olan eniştesiyle evlenmesini ise şu sözlerle anlatmıştı; "Beni fettan bir kadın olarak göstermek istedi ablam. Beni ölmemi isteyecek kadar kıskanıyordu ve müzik piyasasında olmamı istemiyordu. Ama bu evliliğe beni olaylar zorladı, çünkü tek başıma ortada kaldım. Annem ve babamı da bana düşman etti"

9
10
11
12

Son Dakika Gülüşü de aynı buğulu bakışı da! Türk müziğinin efsane güzeli yıllara meydan okuyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement