Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu - Son Dakika

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu

08.03.2021 16:52

Uzun süredir Amerika'da yaşayan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, Miami'de objektif karşısına geçti. Sarı elbisesi poz veren Yalçın'ın zayıflığı sevenleri korkuttu.

1
2016 yılında iş insanı Ozan Baran ile evlendikten sonra yaşamını ABD'de sürdüren Süreyya Yalçın, şu sıralar Florida'daki hayatından sık sık kesitler yayınlıyor.
2
Pandemi sürecinde sosyal medya paylaşımlarına ağırlık veren Yalçın, sarı elbisesi ve kahverengi çizmeleri ile kamera karşısına geçti.
3
37 yaşındaki Süreyya Yalçın'ın kombinini altın sarısı ve mavi detaylı aksesuarlarla kombinlediği görüldü.

4
5
Evinin bahçesinde çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan sosyetik güzel, gönderilerine, "Benim şarkım, fotoğraf çekimi, kocam, seni seviyorum" etiketlerini not düştü.
6
Ancak Yalçın'ın gün geçtikçe daha da zayıflaması dikkatlerden kaçmadı.
7
Ünlü isim son günlerde magazin basınında aşırı zayıflığı ile yer alıyor.
8
Sosyetik isim hakkında çıkan haberlerle ilgili çevresine "Detoks kampından çıktım. Gayet sağlıklıyım, kendimi çok iyi hissediyorum. Eleştirilere de kulak asmıyorum. Kim ne derse desin" dediği öğrenildi.
9
Yaptığı son diyetin ardından zayıflama takıntısı başlayan Süreyya Yalçın bir yılda 15 kilo vermişti.
10
11
12
13
14

Son Dakika Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı