Gündüz Polis Gece Travesti - Son Dakika

Gündüz Polis Gece Travesti

10.07.2012 07:21

1
İstanbul Emniyetinin gerçekleştirdiği bir fuhuş operasyonunda yakalanan travesti, tüm polisleri şaşkına çevirdi. Çünkü yakaladıkları bir travesti meslektaşlarıydı.
2
Müşteri kılığında eve giren polisler, ilişkiye girmek için hazırlık yapan travestiyi suçüstü yakaladı. Mailde iddia edildiği gibi polis memuru olduğu ve Güngören Emniyeti'nde görev yaptığı anlaşıldı. Polis tarafından ifadesi alınan F.B., her şeyi itiraf etti.

3
F.B. hakkında Bakırköy Asliye Ceza Mahkemesi'nde "fuhuşa yer temin etmek ve aracılık etmek" suçlamasıyla 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Öte yandan 'Fettan Ceyda' takma isimli F.B. hakkında jet bir soruşturma yürüten Emniyet Genel Müdürlüğü, F.B.'nin polislikten ihraç edilmesine karar verdi.

Son Dakika Gündüz Polis Gece Travesti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor