Güney Afrika'nın köklü okulunda skandal! Evli öğretmen 5 öğrencisiyle ilişkiye girdi - Son Dakika

Güney Afrika'nın köklü okulunda skandal! Evli öğretmen 5 öğrencisiyle ilişkiye girdi

03.12.2019 14:58

Güney Afrika'nın en prestijli okullarından birinde sutopu öğretmenliği yapan 30 yaşındaki kadın öğretmenin, 5 öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

1
Güney Afrika'nın liman kentlerinden Cape Town'un en prestijli okullarından biri olan Bishops Diocesan College'da sualtı topu öğretmenliği yapan Fiona Viotti'nin, 2013 ile 2019 yılları arasında toplam beş öğrenciyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

2
30 yaşındaki evli öğretmen, istifasını verdikten kısa bir süre sonra, 18 yaşındaki bir öğrencisi, eski öğretmeniyle cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.
3
Okul yönetimi söz konusu iddia için geniş çaplı bir soruşturma başlattı ve 4 öğrencinin daha Viotti ile cinsel birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

4
Fiona Viotti, Pavo Viotti ile 2018 yılında evlenmiş, öğrencileriyle evlenmeden önce başlayan ilişkileri, evlendikten sonra da devam etmişti.
5
Viotti, konuyla ilgili bir açıklamada bulunmazken, Fiona Viotti ve kocası Pavo Viotti'nin boşanacağı ortaya çıktı.
6
1849 yılında kurulan, köklü ve prestijli bir okul olan Bishop's Diocesan College, yıllık ücreti 15 bin sterlin olan, zenginlerin ve iş insanlarının çocuklarının gittiği bir okul olarak biliniyor.

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güney Afrika'nın köklü okulunda skandal! Evli öğretmen 5 öğrencisiyle ilişkiye girdi - Son Dakika


Advertisement