Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü - Son Dakika

Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü

04.04.2020 14:24

Güney Afrika lideri Tshekede Pitso, vefatının ardından vasiyeti üzerine son yolculuğuna arabası ile defnedilerek uğurlandı.

1
Güney Afrika liderlerinde Tshekede Pitso, hayatını kaybetmesinin ardından çok sevdiği arabası ile defnedildi.
2
Ailesi tarafından yapılan açıklamada Pitso'nun arabasıyla defnedilmesinin son isteği olduğu dile getirilirken, onu onurlandırmak için son isteği olan bu defin işlemini gerçekleştirdiklerini açıkladılar.

3
Pitso, 72 yaşında hayata gözlerini yumarken, en sevdiği arabası ve beyaz takım elbisesi ile defnedildi.
4
Cenaze Direktörü, tarafından yapılan açıklamada Pitso ve arabasının 8 metre derinliğe gömüldüğü ifade edildi.
5
Öte yandan Birleşik Demokratik Hareket üyesi olan bir politikacı cenaze töreni hakkında tuhaf olduğu açıklamasında bulundu. Güney Afrika'nın kanaat önderlerinden eski siyasetçi Tshekede Pitso'nun (71) en büyük tutkusu Mercedes marka otomobillerdi. Bir dönem lüks otomobil filosu olan Pitso tüm servetini kaybetmiş, 2 yıl önce ikinci el bir Mercedes almıştı.

Son Dakika Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement