Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü - Son Dakika

Güney Afrikalı lider, tutkunu olduğu Mercedes arabasıyla gömüldü

Güney Afrika lideri Tshekede Pitso, vefatının ardından vasiyeti üzerine son yolculuğuna arabası ile defnedilerek uğurlandı.

1
Güney Afrika liderlerinde Tshekede Pitso, hayatını kaybetmesinin ardından çok sevdiği arabası ile defnedildi.
2
Ailesi tarafından yapılan açıklamada Pitso'nun arabasıyla defnedilmesinin son isteği olduğu dile getirilirken, onu onurlandırmak için son isteği olan bu defin işlemini gerçekleştirdiklerini açıkladılar.

3
Pitso, 72 yaşında hayata gözlerini yumarken, en sevdiği arabası ve beyaz takım elbisesi ile defnedildi.
4
Cenaze Direktörü, tarafından yapılan açıklamada Pitso ve arabasının 8 metre derinliğe gömüldüğü ifade edildi.
5
Öte yandan Birleşik Demokratik Hareket üyesi olan bir politikacı cenaze töreni hakkında tuhaf olduğu açıklamasında bulundu. Güney Afrika'nın kanaat önderlerinden eski siyasetçi Tshekede Pitso'nun (71) en büyük tutkusu Mercedes marka otomobillerdi. Bir dönem lüks otomobil filosu olan Pitso tüm servetini kaybetmiş, 2 yıl önce ikinci el bir Mercedes almıştı.

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi mozaik görenleri büyüledi Camiler ibadete açılıyor! İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'de cuma namazı kılınabilecek camiler Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu