GÜNEY EGE Resimleri

Güney Ege Resimleri

 • 19 Mayıs 2015 16:39 Gemad'dan Dünyanın En 'Acılı Bayrağı' Gemad'dan Dünyanın En 'Acılı Bayrağı' Marmaris'te Atatürk Anıtı önünde bir araya gelen Güney Ege Marmaris Aşçılar Deneği (GEMAD) üyeleri, bir ilke imza atarak tamamı baharattan oluşan dünyanın en büyük bayrağını yaptı.
 • 05 Mayıs 2015 16:33 Güney Kore'de Güney Ege'nin Tanıtımı Yapılacak Güney Kore'de Güney Ege'nin Tanıtımı Yapılacak Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliği ile Aydın, Denizli ve Muğla’nın tanıtımını Güney Kore’de yapmak amacıyla, Güney Kore’nin yüksek tirajlı gazete ve dergilerinin önde gelen editör ve fotoğrafçılarını ağırladı.
 • 18 Nisan 2015 18:07 Marmaris'te Marmaris'te "Aşçılar Bayramı" Kortej Yürüyüşüyle Başladı Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, Güney Ege Aşçılar Derneği (GEMAD) tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Aşçılar Bayramı' halk oyunları ekiplerinin eşliğinde kortej yürüyüşüyle başladı.
 • 15 Nisan 2015 16:06 Turizmde Yüzde 25 Gelir Kaybı Uyarısı Turizmde Yüzde 25 Gelir Kaybı Uyarısı Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) tarafından Marmaris'te geniş katılımlı olarak düzenlenen toplantıda, turizm sektörü masaya yatırıldı.
 • 11 Nisan 2015 18:31 Yenilikçi Güney Ege İçin Bir Araya Gelindi Yenilikçi Güney Ege İçin Bir Araya Gelindi Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfıile işbirliği içinde yürüttüğü ‘Güney Ege Yenilik ve Girişimcilik Stratejisi’ çalışmasının ikinci ‘Proje Yönlendirme Kurulu ‘toplantısı Aydın’da gerçekleştirildi.
 • 10 Nisan 2015 13:22 Denizli'de Obezite Alarmı Denizli'de Obezite Alarmı Denizli'deki Merkezefendi Belediyesi, 3 ay önce Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın (GEKA) 85 bin liralık maddi desteğiyle, 'Sağlıklı Nesiller İçin Merkezefendi Obezitenin Farkında' projesini uygulamaya koydu.
 • 30 Mart 2015 09:34 Aydın Şoförler Odası Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirdi Aydın Şoförler Odası Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirdi Aydın Şoförler Odası’nın Türkiye’de ilk kez Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) desteğiyle gerçekleştirdiği “Aydın’da Şoförler Halka Kaynaşıyor” projesinin lansmanı yapıldı.
 • 18 Mart 2015 01:14 Kuşadası Turizminin Yeniden Pazarlaması Stratejisi İçin Çalıştay Kuşadası Turizminin Yeniden Pazarlaması Stratejisi İçin Çalıştay Kuşadası Ticaret Odası tarafından hazırlanan ve yürütülen, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından finanse edilen “Kuşadası Turizminin Yeniden Pazarlama Stratejisi” konulu proje kapsamındaki çalıştay, Kuşadası Ticaret Odası Konferans salonunda yapıldı.
 • 04 Mart 2015 17:22 Akıllı Can Melek Akıllı Can Melek" Tanıtıldı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uzaktan Algılama Uygulama ve Araştırma Merkezince, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) desteği ile yürütülen “Akıllı Can Melek” projesinin tanıtım ve açılış toplantısı Üniversite AKM salonunda yapıldı.
 • 09 Şubat 2015 14:08 Geka'dan 2015'de Güney Ege'ye 25 Milyon TL'lik Destek Geka'dan 2015'de Güney Ege'ye 25 Milyon TL'lik Destek Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), 2015 yılında Aydın, Muğla ve Denizli illerinde ‘Alternatif Turizm, Üretim ve Ticaret Altyapısının Geliştirilmesi ile Yenilenebilir Enerji’ projelerine 25 milyon TL’lik destek sağlayacak.
 • 11 Aralık 2014 16:42 Aydın, Denizli ve Muğla, 'Yenilikçi Güney Ege' İçin Bir Araya Geldi Aydın, Denizli ve Muğla, 'Yenilikçi Güney Ege' İçin Bir Araya Geldi Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), Güney Ege Bölgesi’nin Ar-Ge ve yeniliğe ilişkin mevcut durumu, işletmelerin kapasiteleri ve sektörel yenilik yetkinlikleri ile bu alanda ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla, Denizli’de,Bölgesel Yenilik ve Girişimcilik Stratejisi için ‘Proje Yönlendirme Kurulu’ toplantısı gerçekleştirdi.
 • 15 Kasım 2014 17:47 Güney Ege Bölgesi'nde Kadın Girişimcilik Potansiyelinin Artırılması Güney Ege Bölgesi'nde Kadın Girişimcilik Potansiyelinin Artırılması" Projesi Başladı Mikro Finans Aydın Bölge Müdürlüğü, Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle uygulayacağı "Güney Ege Bölgesi’nde Kadınların Girişimcilik Potansiyelinin Artırılması" projesi Denizli’de başladı.
 • 10 Kasım 2014 12:47 Milli Denizaltılar Geliyor Milli Denizaltılar Geliyor Güney Ege'deki uluslararası sularda devam eden Mavi Balina- 14 Fiili Deniz Davet Tatbikatı'na katılan Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Recep Bülent Bostanoğlu, Türk mühendis ve işçisinin eseri olan firkateynlerimizden sonra şimdi de milli denizaltı yapılması için proje çalışmalarının 2018 yılına kadar yetiştirilmeye çalışıldığı belirtti.
 • 09 Eylül 2014 00:45 Kuşadası'nda İletişim, Beden Dili ve Sosyal Entegrasyon Semineri Kuşadası'nda İletişim, Beden Dili ve Sosyal Entegrasyon Semineri Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA) 2014 yılı teknik destek programı Mayıs-Haziran dönemi değerlendirme sonuçları açıklandı.
 • 31 Ağustos 2014 15:30 Okluk Koyu'nda Yasak Kalktı Okluk Koyu'nda Yasak Kalktı
 • 26 Temmuz 2014 17:36 Ege Sahilleri Bayramda Dolu Ege Sahilleri Bayramda Dolu Ramazan Bayramı'nın yaz aylarına denk gelmesi ile Güney Ege'nin gözde turizm merkezleri Bodrum, Marmaris, Datça, Ortaca ve Kuşadası'ndaki otel ve turistik tesislerde şimdiden doluluk oranını neredeyse yüzde 100'e ulaştı.
 • 24 Haziran 2014 11:07 Kardeş Şehire İlk Ziyaret Kardeş Şehire İlk Ziyaret İl AB Daimi Temas Noktası Vali Yardımcısı Fethi Özdemir Başkanlığında İl Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik, Büyükşehir Belediyesi Şehir Planlama Müdürü Gökçen Kasapoğlu, Güney Ege Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Hüseyin Çiftçi, Sanayi ve Ticaret Odası AB ve Dış Ticaret uzmanı Elvan Kocagöz ve AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi Uzmanı Ahmet Esen ziyarette yer aldı.
 • 23 Haziran 2014 16:11 Geka 11. Kalkınma Kurulu Toplantısı Didim'de Gerçekleştirildi Geka 11. Kalkınma Kurulu Toplantısı Didim'de Gerçekleştirildi Aydın, Denizli ve Muğla İllerini içine alan ve yerel potansiyelini harekete geçirmek suretiyle bölgesel gelişmeyi hızlandırmak amacıyla kurulan Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın 11. Olağan Kalkınma Kurulu toplantısı, Didim'de gerçekleştirildi.
 • 28 Mayıs 2014 12:31 Ege'ye Japon İlgisi Ege'ye Japon İlgisi Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Japon tur operatörleri, Ege bölgesindeki alternatif turizm destinasyonları konusunda bilgi aldı.
 • 15 Mayıs 2014 17:19 Muğla'da Arıcıların Altyapı Sorunları Çözülüyor Muğla'da Arıcıların Altyapı Sorunları Çözülüyor Muğla Arı Yetiştiricileri Birliği (MAYBİR), Muğla Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın (GEKA) ortak gerçekleştirdiği proje ile basralı alanlar artırılarak, bölgedeki arıcıların altyapı sorunlarını çözülecek.
 • 15 Mayıs 2014 14:54 Basralı Çamların Ekonomik Ömrü Uzadı Basralı Çamların Ekonomik Ömrü Uzadı Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında desteklediği ve Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Muğla Arı Yetiştiricileri Birliği ve Orman Bölge Müdürlüğü ile ortak yürütülen projede, Muğla‘da 260 köy ve 365 mevkideki 3 bin 506 konaklama noktasının coğrafi koordinatları ve afetlerde kolonilerin zarar görebileceği riskli konaklama alanları tespit edilerek bu alanların işaretlemesi yapıldı.
 • 04 Mayıs 2014 08:32 Türkiye 33 Günde 83 Kez Sallandı Türkiye 33 Günde 83 Kez Sallandı
 • 24 Mart 2014 14:07 Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şube Başkanlığı’nın 10’uncu Olağan Genel Kurulu, Güney Ege Linyitleri İşletmesi(GELİ) Sosyal Site Tesisleri Toplantı Salonu’nda yapıldı.
 • 27 Şubat 2014 20:45 Tarım Fuarı 5. Yılında 160 Firmayla Kapılarını Açtı Tarım Fuarı 5. Yılında 160 Firmayla Kapılarını Açtı Milas’ta 5.'si düzenlenen Güney Ege Tarım ve Hayvancılık Fuarı gerçekleştirilen törenle ziyaretçilere kapılarını açtı.
 • 05 Ocak 2014 01:06 Stratejik Planlama Eğitimine Katılanlara Belge Stratejik Planlama Eğitimine Katılanlara Belge Muğla Valiliği AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi tarafından; GEKA (Güney Ege Kalkınma Ajansı) 2013 yılı “Teknik Destek Programı”ndan yapılan destekle, İl Özel İdaresi Meclis Salonunda “Stratejik Planma” konulu eğitim verildi.
 • 19 Aralık 2013 17:07 Tüsiad Başkanı Yılmaz: Yüzde 4 Büyüme Yetmez Tüsiad Başkanı Yılmaz: Yüzde 4 Büyüme Yetmez Denizli'de, Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu'nun (GESİFED) düzenlediği 'GESİFED Buluşmaları' toplantısına katılan TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz, 2014 yılı için yüzde 4 büyüme öngördüklerini, Türkiye'nin istihdam sorunu yaşamaması için büyümenin yüzde 6 civarında olması gerektiğini kaydedip, çözüm sürecine paralel olarak yatırım sürecinin gecikmeden bölgede gerçekleşmesi gerektiğini vurguladı.
 • 17 Aralık 2013 10:20 Uyku Vadisi'nde Revizyon Heyecanı Uyku Vadisi'nde Revizyon Heyecanı Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Turizm Altyapısı Mali Destek Programı’na başvurusu kabul edilen ‘Alternatif Turizm Değerimiz Gökçeler Mağarası’nın Turizm Altyapısını İyileştirerek Bölge Turizmine Kazandırma’ projesi için sözleşmeler imzalanarak ihale aşamasına gelindi.
 • 01 Kasım 2013 11:42 Ege'nin İki Yakası İşbirliği İçin Buluştu Ege'nin İki Yakası İşbirliği İçin Buluştu Yunanistan Güney Ege Valiliği'nin Rodos Adası'nda 30 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında düzenlediği 'Turizmde Yunan-Türk İşbirliği' konulu seminer ve toplantılarının ilk gününde Ege'yi cennete çevirmek için 'işbirliğine devam' denildi.