Güney Kıbrıs'ta Turistlere Ahlaksız Tuzak - Son Dakika

Güney Kıbrıs'ta Turistlere Ahlaksız Tuzak

20.07.2009 15:54

1
Kıbrıs'ta turistlerin sarhoş olduktan sonra müstehcen partilerinin yapıldığı tekne turlarından skandal görüntüleri yayınladı.

2
Aya Napa tatil beldesindeki şoke eden görüntülerin ardından İskandinav ülkelerinde faaliyet gösteren turizm şirketleri, tatil paketlerinden Kıbrıs'ı çıkarmaya başladı.

3
Rum kesimindeki skandal, İsveç VG gazetesi ve televizyon muhabirlerinin, turist kılığında haftanın her günü yapılan turlardan birine katılmasıyla ortaya çıktı. İsveçli gazeteciler, turlara katılanların çoğunun başlarına ne geleceğinden habersiz ve yaşadıklarından şoke olduğunu, aşırı alkol tüketiminin ardından teknenin bir anda yüzen genelev haline geldiğini belirttiler.

4
Muhabirler, haberlerinde tur adı altındaki tuzağı şöyle anlattı:

'Rum tekne turu pazarlamacıları, otellere kadar gelip çok cazip tekliflerde karşınıza çıkıyor. Limanı dolaşırsanız, tüm tekne turlarının önünde bedava ve limitsiz içki ilanlarını görüyorsunuz. Kameramanım ve ben 50 Euro karşılığında bu turlardan birine katılmak istedik. Turistik amaçlı tekne içinde görüntü çekmek istediğimizi söyleyince izin verdiler. Her şey normal bir tekne turu gibi başlıyor.

5
Sonra seksi kostümler içinde sınırsız içki servisi başlıyor. Sürekli içki ve ardında da akla hayale gelmeyecek müstechen görüntüler başlıyor. Her şey en az 100 kişinin katıldığı turlarda yaşanıyor. Özellikle genç kızlara daha fazla içki veriliyor. Teknelerin içinde de özel odalar var. Tekne yüzen genelev haline geliyor.'

6
İsveç gazete ve televizyonlarında uygunsuz turlarının yayınlanmasının ardından İskandinav ülkelerinde turizm şirketleri Rum kesiminden uzak durmaya başladı. StarTour şirketi operatörü Elisabeth Larsen-Vonstett ve Wing Travel direktörü Marie-Anne Zachrisson, Rum yönetimine turistik gezi pazarlamaktan artık uzak duracaklarını belirtti.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Güney Kıbrıs'ta Turistlere Ahlaksız Tuzak - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular