Güney Kore'de oynanan bir maçta, tribüne cinsel ilişki oyuncakları yerleştirildi - Son Dakika

Güney Kore'de oynanan bir maçta, tribüne cinsel ilişki oyuncakları yerleştirildi

19.05.2020 13:04

Koronavirüs salgını sonrası futbola erken dönen ülkelerden ilki olan Güney Kore'de oynanan bir maçta, daha gerçekçi bir hava oluşturması için tribüne cinsel ilişki oyuncakları konuldu. Uygulanan bu yöneteme ise tepkiler gecikmedi.

1

Koronavirüs salgınını kısa sürede kontrol altına alan ve pandemi ile olan mücadeleyi az hasarla atlatan Güney Kore futbola erken dönen ilk ülkelerden biri oldu.

2
Futbola erken dönülse de tribünlerde seyircilere izin verilmeyen ülkede ilginç bir olay meydana geldi.

3
Seoul FC Kulübü salgın dolayısıyla seyircisiz oynanan maç için garip bir çözüm üretti. Kulüp, tribüne cansız manken yerleştirdi.

4
Fakat Gwangju maçında taraftarlar bunların cansız manken değil, şişme cinsel ilişki oyuncağı olduğunu fark etti.
5
Duruma taraftarlar büyük tepki gösterirken 'Büyük utanç' olarak nitelendirdi. Tepkilerin ardından Güney Kore ekibi, tribünlerde kullandıkları yapay seyircilerinin cinsel ilişki oyuncakları ile bağlantısı olmadığında ısrar etse de özür açıklaması yapmak durumunda kaldı.
6
Seoul'ün açıklamasında, "Hayranları derinden rahatsız ettiğimiz için çok üzgünüz. En başından beri seks oyuncakları ile hiçbir bağlantıları olmadığını doğruladık. Başından beri amacımız, seyircisiz maçlar için küçük bir eğlence sağlamaktı. Ne olursa olsun FC Seoul'e destek veren, seven herkesten bir kez daha özür dilemek isteriz. Gelecekte bu tür sorunları önlemek için daha fazla özen göstereceği" ifadeleri kullanıldı.

7
Mankenlerin çoğu kadın olsa da aralarında bazı erkeklerin de olduğu ve hepsini sosyal mesafe kurallarına özen göstererek yerleştirdikleri dikkat çekti.

Son Dakika Güney Kore'de oynanan bir maçta, tribüne cinsel ilişki oyuncakları yerleştirildi - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor