Güney Kore'deki koyunlu cafede çekilen kuzunun bu görüntüsü sosyal medyayı salladı! - Son Dakika

Güney Kore'deki koyunlu cafede çekilen kuzunun bu görüntüsü sosyal medyayı salladı!

14 gün önce

Güney Kore'nin başkenti Seul'deki koyun cafede banyo yaptırılan bir kuzunun öncesi ve sonrası fotoğrafı kısa sürede viral haline geldi.

1
Güney Kore'nin başkenti Seul'de 2011'den bu yana işletilen koyun cafe 'Thanks Nature Cafe' ziyaretçi akınına uğruyor. Koyun Cafe, 2011 yılından beri bu yumuşak ve kaba tüylü çalışanlar sayesinde bir sürü hayvan sever ve turist çekiyor.
2
Dükkan kahve, çay ve kek gibi bütün cafe ürünlerinden sunuyor ancak etrafta gezinen koyunlar olması bu deneyimi daha eğlenceli bir hale getiriyor.

3
İşletmenin, kirlenmiş bir kuzunun yıkanıp temizlendikten sonra aşama aşama çekilen fotoğrafını sosyal medya hesaplarında paylaşması ise çılgınca beğeni ve yorum alarak kısa sürede viral haline geldi.
4
Çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşılan kareler, banyo yapan bir kuzuyu gösteriyor. Bej kıvırcık bir kuzu, banyo sonrasında muhteşem bir kabarık kartopuna dönüştü.
5
Ve işte karşınızda kartopu kuzusu..
6
Mekanın sahibiyle bir diğer pozu..
7
Kafenin bu iki kuzusu ise William ve Bentley olarak adlandırılıyor
8
Hayvan temalı cafeler geçmişte de gördüğümüz gibi popüler olmaya devam ediyor. Güney Kore'deki Köpek cafede farklı türlerden oluşan 20'den fazla köpekle vakit geçirebiliyorsunuz. Evleri evcil hayvan beslemek için müsait olmayan Japonlar Kedi cafelere büyük ilgi gösteriyor. Aynı zamanda kuşlarla rahatlamak isteyenler için Baykuş cafeler de var. Ve Vietnam'daki Pet Cafe yılanlarla, sıçanlarla, kertenkelelerle, tarantulalarla ve hatta birkaç kirpiyle sürekli müşterilerine farklı bir deneyim yaşatıyor.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı