03 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

03 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları

03.04.2014 07:29

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Birlikteliğinizde kişiliğinizi ortaya koyacak davranış biçimlerini benimsemeniz yüzünden, sevdiğiniz kişinin tepkisini alabilirsiniz. Onun duyarlı yapısı karşısında bazı hareketlerinize kısıtlama getirmek zorunda kalacaksınız. İstemediğiniz bu duruma zamanla alışmanız mümkün. Bugün çevre koşullarınızı yeniden değerlendirmelisiniz.
3
Boğa : Ay sizi hassaslaştırıyor. Bugün partnerinizle olan ilişkinize farklı gözle bakabilirsiniz. Hem kendinizi, hem de onu sorgulayarak, zaman kaybediyorsunuz. Olaylara değişik bir felsefe ile yaklaşmak güzel fakat, sonuç istediğiniz gibi olmadığı zaman, canınız sıkılıyor. Bugün iş ilişkilerinizde kendinizi rahatça ortaya koyacaksınız.
4
İkizler : Ailenizle ortak çalışmalar içinde olacak, onların size verdikleri destekleri karşılıksız bırakmak istemeyeceksiniz. Güçlü enerjinizi ilgi alanlarınıza aktarabilmek için, yaptığınız çalışmaların sonuç vermesiniz beklemeli ve iş değiştirme konusunda hoşnutsuzluk yaratmamalısınız. Partnerinizin size önereceği ilginç fikirlere hayır dememelisiniz.
5
Yengeç : İnatçı yapınızı destekleyen davranış biçimleri ile karşınızdaki kişileri hayretler

içinde bırakıyorsunuz. Size söylenecek hiçbir şeyi kolay etmiyor ve araştırmacı bir ruh haliyle hareket ediyorsunuz. Bugün sevdiklerinizin duygusal yaşamlarına karışmak isteyebilirsiniz. Onların da bir özel yaşamları olduğunu unutmamalısınız.

6
Aslan : Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız sizin için oldukça önemli. Bugün yaşadıklarınızı ileri zaman dilimlerinde anımsayabilirsiniz. Her olayın arkasında gizlenen ince mesajları, algılama gücünüzde bulabileceksiniz. Sezgileriniz sizi yanıltmadığını görmek bir çok acılarınızı & ; unutturacak. Yaşamı farklı kılan nüanslar peşindesiniz.
7
Başak : Değişim yaşamak için en uygun günlerden biri. Çözümlenmesi zor olan bir çok olayı radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Görünüşte iyi izlenim veren sorunlar, bazı tıkanmalara neden oluyordu. Akıllıca uygulayacağınız atılımlarınızla uzun zamandır beklediğiniz zemini oluşturabilirsiniz. Beklemek bazen çok işe yarıyor.
8
Terazi : Bugün şansınızı istediğiniz koşullara uygulayabilecek, ve beklediğiniz ortamın gelişmesini sağlayabileceksiniz. Güvenli ilişkilerden yanasınız. Karşınızdaki kişilerin farklı konuşmalarından yola çıkarak bir çok olayın iç yüzünü kısa süre içinde çözümleyebilmeniz, herkesin dikkatini çekiyor. Siz, ne istediğiniz bilen ender kişilerden birisiniz
9
Akrep : Ay karşıt evinizde sizi olumu etkilerken, iş çevrenizde kariyerinize yardım edecek kişilerle olumlu bağlantılar içinde olmanızı sağlayacak. Potansiyel gücünüzü kolay harcamak istemiyor ve beklemeyi tercih ediyorsunuz. Doğru zamanda yapacağınız atılımların çok ses getireceğini bildiğiniz için, hedeflerinizi iyi belirliyorsunuz.
10
Yay : Ele avuca sığmaz kişiliğinizin altında oldukça güçlü bir mantık yatıyor. Hayalleriniz ve hedefleriniz herkese göre çok farklı. Bulunduğunuz şartların öneminden çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanıyorsunuz. Bazen sizin için gerekli olan şeyleri görmezlikten gelmeniz, kendinize uyguladığınız en büyük suç unutmayın.
11
Oğlak : Bazı iş planlarınızı, yollardan gelecek haberlere göre düzenlemeniz gerektiği için, bugün beklemenin ne kadar zor olduğunu hiç kimse sizin kadar anlayamaz. Hata yapmaktan hoşlanmadığınız için, çevrenizde size aklı vermek isteyenlere karşı, olumsuz tavır takınmanıza çevrenizde alıştı. Yoğun bir dönem içine giriyorsunuz.
12
Kova : Yapacağınız tüm işlerde, kendinize geniş süreler tanıyor ve araştırmalarınızı bu yönde genişletiyorsunuz. Akılcı yaklaşımlarınız bir çok kişiye ters gelebilir. Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, & ; karşı tarafın sizi anlaması zaman alabilir. Zaten sizin de izahat vermek gibi bir huyunuz olmadığı için, anlaşılmaz bir tablo sergiliyorsunuz.
13
Balık : İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı, ani ve fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken, küçük duygusal bir takıntı bir anda değişime neden olabiliyor. Maddi konularda satın alma duygunuzun yoğun olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Beklentilerinizde, acele etmekten vazgeçmelisiniz.

Son Dakika 03 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular