03 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

03 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları

03.06.2014 11:30

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Gün içinde kendinize vakit ayırma şansınız olabilir. Uğraştığınız bir hobiniz varsa güzel şeyler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı yüksek bir seviyede gösterebilirsiniz. Yanı sıra güzel bir film seyredebilir, hoşunuza giden bir gösteriye katılabilirsiniz. Hayatın zevklerine yakın olduğunuz bugünü kendinizi şımartmak için kullanabilirsiniz.

3
Boğa : Ev içindeki sorumluluklarınız iştekileri perdeleyebilir. Sorumluluklarınızı çözümleyerek daha rahat hareket edebilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle diyaloglarınızı iyi ayarlamalısınız. İhmal ettiğiniz konulara daha pratik bir şekilde yaklaşmanızı tavsiye ederim. Duygularınızı yakınlarınızla paylaşmanız onları da mutlu edecek.
4
İkizler : Yakın çevrenizdeki hareketlilik sizin için keyifli olacak. Pek çok ziyaretçi, art arda gelen telefonlar, mesajlar gününüzü hareketlendirecek. Yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Hatta bu hızlı trafikte ne zamandır almak istediğiniz bir şeyleri satın alıp, güzel bir ticaret yapabilirsiniz. Ancak bu hareketlilikte ifadelerinizi kontrol etmeniz yerinde olur.
5
Yengeç : Maddi konular bugün de gündeminizde önemli bir yer tutacak. Mümkün olduğunca harcama yapmak yerine, gelirlerinizi kontrol etmeli, bütçenizi düzenlemelisiniz. Alışverişlerinizi sonraki günlere ertelemeniz ticari açıdan daha uygun olur. Bugün kaynaklarınızı korumanızı tavsiye ederim.
6
Aslan : Gün içinde kişisel bakımınıza, kılık, kıyafetinize, sağlığınıza yönelik işleri yapmanız daha kolay olacak. Kendinizi daha net ortaya koyarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tabii ki ilişkiler de bundan nasibini alacak. Doğal olarak ön planda olacağınız bugünü kendi lehinize kullanın.
7
Başak : Gün boyunca güvenlik ihtiyacınız öne çıkabilir, kendinizi pek rahat hissetmeyebilirsiniz. Ters giden işler ahenginizi bozup, tadınızı kaçırabilir. En iyisi olayları akışına bırakmanız, boşa kürek çekmemeniz. Sonraki günlerde çok gerekecek enerjinizi kendinize saklayın. Sabırlı olmanızın karşılığını görebilirsiniz.
8
Terazi : Dostlarınızdan duyduğunuz sözleri dikkate almalısınız. Belki de aradığınız çözüme ilişkin altın öğütler veriyorlar. Sosyalleşmeniz sayenizde kendinizi daha iyimser, umutlu hissedebilirsiniz. Gelecek günlere ilişkin planlar yapabilirsiniz. Hatta işten elde ettiğiniz kazançları gözden geçirmek yerinde olacak.

9
Akrep : Bugün sizin için sahnede olma zamanı. Kendinizi rahatça ifade ederek önemli kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Saygınlığınızı artırmanın yolunu bulabilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde kalıcı başarılar elde etmeyi başarabilirsiniz. Hedeflerinizi ortaya koymak için kararlı olmanızı tavsiye ederim.
10
Yay : Yurtdışı bağlantılı işler sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Farklı pencerelerden farklı bir bakış yakalayabilirsiniz. Özellikle internet gibi sınır tanımayan bilgi araçları sizi yeni dünyalara taşıyabilir. Hayatı daha üst basamaktan anlayarak daha ilahi, felsefik olarak değerlendirebilirsiniz. Şartları ileri gitmek için kullanın.
11
Oğlak : Borç, alacak gibi konularla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Partnerinizden alacağınız desteğe güvenmeden, ayaklarınızın üzerinde ilerlemeniz iyi olacak. Alacağınız riskleri iyi değerlendirin. Zorunlu haller dışında cerrahi operasyon gerektiren konulardan uzak durmanız yerinde olur.
12
Kova : Bugün tek başınıza hareket etmeniz pek mümkün olmayabilir. Karşınızdakilere uyum sağlamalı, onların kurdukları plana ayak uydurmalısınız. Duygu birliği yapmanın çok yararını görebilirsiniz. Kendinizi daha güvende, rahat ve konforlu hissedebilirsiniz. Aksi takdirde eleştirilere açık olmalısınız.
13
Balık : Günü ilk saatlerinden itibaren iyi planlamalı, akışına bırakmadan detayları gözden geçirmelisiniz. Yakınlarınızdan, astlarınızdan destek isteyip, işbirliği ile sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Sağlığınızı ve hijyeninizi unutmayın. Hatta beslediğiniz evcil hayvanlarla da ilgilenmek için uygun şartlar oluşabilir.

YORUMLAR
500

Son Dakika 03 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement