03 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

03 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

03.09.2013 05:10

1
2
Koç : Parasal konulara yönelik istek ve düşünceleriniz giderek büyüyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Ani kararlar alabilir, hızlı hareket edebilir ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirebilirsiniz.
3
Boğa : Bugün alacağınız haber sizi heyecanlandıracak. Biraz kararsız olsanız bile istekleriniz güçlü olduğu için çalışmalarınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz. Bazı olumsuz duygular içine girmeniz mümkün. Anlayışlı davranın.
4
İkizler : Heyecanlı ve istekli bir çalışma temposu içine gireceksiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler daha sıcak ve yoğun olacak. Yeni girişimlerde bulunmak için içinizde büyük bir istek ve heves duyacaksınız.
5
Yengeç : Bugün daha rahat olabilirsiniz. Ancak, gelişmeler beklediğiniz gibi değil. Ve düşüncelerinizi kabul ettirmek için çok fazla uğraşabilirsiniz. Ancak, serinkanlı davranmayı başaracak, gelişmeleri bekleyeceksiniz.
6
Aslan : Gelişmelerden kolay etkileneceksiniz. Hem güçlü istekler duyacak hem de gerilim ve öfke içine gireceksiniz. Olaylara duygusal açıdan yaklaşmaktan kaçınmalısınız. Gereksiz harcamalar yapabilir ve sonra sıkıntı duyabilirsiniz.
7
Başak : Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Alacağınız bazı haberler duygularınızın yoğunlaşmasına neden olacak. Dikkatinizi kendinize yöneltebilir, isteklerinizi açıkça belirtebilirsiniz. Gelişmeleri kolay izleyeceksiniz.
8
Terazi : Yepyeni beklentiler içinde bulunuyorsunuz. İsteklerinizi gerçekleştirmek size kolaymış gibi görünecek. Moraliniz ve kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz. Haberlerden etkilenebilirsiniz.
9
Akrep : Alacağınız bazı haberler keyfinizi yerine getirecek. Duygularınızın hareketli olduğu bir dönemdesiniz. Olumsuz ve karamsar değerlendirmeler yapabilirsiniz. Parasal konulara yönelik sıkıntılar duyabilirsiniz.
10
Yay : Düşüncelerinizi derleyip toparlayacak ve son derece kararlı bir tavır içine gireceksiniz. Çok hoş teklifler alabilir, dostlarınızın yardımlarıyla isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evinizde davet verebilirsiniz.
11
Oğlak : Karar vermeniz gereken konular hakkında karışan düşüncelerinizi dengelemeye çalışın. Son derece yapıcı ve olumlu girişimlerde bulunabilir, sorunları büyütmeden sakin davranmayı başarabilirsiniz. İlişkileriniz güçleniyor.
12
Kova : Şimdiye kadar düşünmediğiniz şekilde düşünebilir, olayları farklı açılardan ele alıp değerlendirebilirsiniz. Karar vermek için acele etmeyin. Zaten kafanızı toparlamak için zamana ihtiyacınız var. Gereksiz tartışmalar yapabilirsiniz.
13
Balık : Bugün meydana gelen bazı gelişmeler yeni düşünceler içine girmenize neden olacak. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşeceksiniz. Dikkatinizi kendinize yöneltecek ve şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçireceksiniz.

Son Dakika 03 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement