04 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

04 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

04.06.2013 05:10

1
2
Koç : Sevdiğinizle daha fazla ilgilenmeye başlıyabilirsiniz. Aynı zevkleri paylaşabilir, istediğiniz gibi uyum içine girebilirsiniz. Akşama doğru alacağınız davete sevdiğinizle birlikte gidebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
3
Boğa : İşlerin istediğiniz gibi geliştiğini görerek memnun olacaksınız. Bu durum size yeni girişimlerde bulunabilecek gücü verecek. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz artıyor. Dostlarınız ve sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz.
4
İkizler : Olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Biraz dalgın ve dikkatsiz olduğunuz bir gün. Önemli ayrıntıları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Öfkeli ve sabırsız bir tutum içine girebilirsiniz. Kararlarınızı bekletin.
5
Yengeç : Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir gün. Beklediğiniz gelişmelerin olduğunu düşüneceksiniz. Yeni yatırımlarda bulunmayı arzu edeceksiniz. Karar vermeden önce dostlarınıza danışabilirsiniz.
6
Aslan : İsteklerinizi rahat bir biçimde ifade etmenin rahatlığını duyacaksınız. Arkadaşlarınız ve komşularınızla yapıcı ve olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Parasal konularda sıkıntılar duysanız bile bunları çözümleyeceksiniz.
7
Başak : Çocuklarınız ve kendinizden genç olanların sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Olayları gereğinden fazla büyütmemeye çalışın. Bugün duygularınız yükselebilir ve sorunları çok fazla büyütebilirsiniz.
8
Terazi : Düşüncelerinizi uygulayabileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız. İsteklerinizi bir kez daha gözden geçirin ve kararlı davranın. Enerjinizi yapıcı yönde kullanabilir, aldığınız kararları uygulayabilirsiniz.
9
Akrep : Parasal konulara yönelik yeni beklentiler içine girebilirsiniz. Bazı ev aletleri alabilir, eşyalarınızı değiştirebilirsiniz. Harcama yaparken biraz daha tedbirli davranın. Moralinizi yükseltmeniz gerekebilir.
10
Yay : Başladığınız işleri sürdürmek için dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Duygusal ve zihinsel açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Kararlı davranmaya çalışın. Önceden aldığınız kararları incelemeden değiştirmeyin.
11
Oğlak : Alacağınız bazı haberler sizi rahatlatacak. Sevdiğinize karşı anlayışlı davranacak, olumlu ve sakin bir tutum sergileyeceksiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı yoğunlaştıracak ve gelişmelerinden memnun olacaksınız.
12
Kova : Planlarınızla ilgili arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın yardımlarını alabilirsiniz. Yapmak istediğiniz görüşmeler istediğiniz gibi gelişecek. Zaman zaman endişeler duysanız bile aklınızla hareket etmeyi başaracaksınız.
13
Balık : Duygularınızı kontrol etmenizin zor olduğu bir gün. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve sıcak olacak. Fikirlerinizi hemen açıklamaktan kaçının. Uzaklarda bulunan dostlarınızdan alacağınız haber heyecanlandıracak.

Son Dakika 04 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement