05 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

05 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

05.09.2013 05:10

1
2
Koç : Neşeli ve esprili tavırlarınızla etkileyeci olacağınız bir gün. Davetler alabilir, sevdiğinizle birlikte eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Bitip tükenmek bilmeyen enerjinizle bugün parlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.
3
Boğa : Kafanızın karışıklığı yüzünden dikkatinizi yeni bir konuya yöneltemiyorsunuz. Ancak, bu durum geçici olduğu için sabırlı davranmakta yarar var. Bugün duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Olaylar karşısında huzursuz ve heyecanlı davranabilirsiniz.
4
İkizler : Zihinsel faaliyetleriniz son derece hızlı olmakla birlikte düşünceleriniz fikirden fikire sıçradığı için arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Ancak, siz olumlu ve hoşgörülü bir tutum içine gireceksiniz. Sevdiğinize karşı anlayışlı davranacaksınız.
5
Yengeç : Kendinizi daha güçlü ve iyi hissettiğiniz için ilişkileriniz de daha iyi olacak. İçinizde gizli bir biçimde büyüyen değişim arzularına kendinizi kapatmamalısınız. Ne olup bittiğini anlamaya çalışın. İsteklerinizi kolay bir biçimde ifade edebileceğiniz halde düşüncelerinizi saklayabilirsiniz.
6
Aslan : Karar vermeniz gereken konulara yönelik yeni gelişmeler meydana gelecek. Dikkat gerektiren konularda tedbirli davranın. Dalgın ve unutkan olabilirsiniz. Çocuklar ve yakınlarınızla daha fazla ilgilenecek, onların sorunlarıyla uğraşacaksınız.
7
Başak : Düşüncelerinizi kabul ettirebilir, planlarınızla ilgili konuda yardım alabilirsiniz. Sevdiğiniz de sizi destekleyecek. Birlikte davetlere katılıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aslında kendinizi pek fazla yormadığınız sakin bir dönemde bulunuyorsunuz.
8
Terazi : Uzaklarda bulunan bir dostunuzla görüşeceksiniz. Onun desteğini isteyebilirsiniz. İçinizden yükselen duygular sizi farklı alanlara götürebilir. Sevdiğinize daha fazla zaman ayırabilir, ona gösterdiğiniz ilgiyi fazlalaştırabilirsiniz.
9
Akrep : Duygularınızı denetim altına almanızın zor olduğu bir gün. Meydana gelen olaylardan çok fazla etkilenebilir, karamsar ve olumsuz değerlendirmeler yapabilirsiniz. Tabii bu tutumunuzdan en fazla sevdiğiniz kişi etkilenecek. Sevdiğinize karşı biraz daha sabırlı olmalısınız.
10
Yay : Hem duygusal hem de zihinsel açıdan güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz. Sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilir, başarılı organizasyonlar yapabilirsiniz. Dikkatli ve planlı davranacak, isteklerinizin gücüyle hem çevrenizi hem de sevdiğinizi etkileyeceksiniz.
11
Oğlak : Hayatınıza anlam kazandıracak gelişmeler olmasını bekliyorsunuz. Duygularınızı yükseltin. Olumlu beklentiler içine girerseniz fırsatları göreceksiniz. Alıştığınız işleri aynı şekilde sürdürmeye devam ederken memnuniyet verici bir gelişmenin olduğunu öğreneceksiniz.
12
Kova : Bugün alacağınız bazı haberler heyecan verici olacak. Duygularınız yükselecek ve yepyeni beklentiler içine gireceksiniz. Sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Daha iyimser ve olumlu beklentiler içinde bulunmaya özen göstermelisiniz.
13
Balık : Düşüncelerinizi uygulamaya başlayacaksınız. Dikkatinizi tam olarak istediğiniz gibi toparlayamasanız bile düzenli ve kararlı davranacaksınız. Yeni girişimlerde bulunabilir, sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla birlikte olmak sizi keyiflendirecek.

Son Dakika 05 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum