06 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

06 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

06.09.2013 05:10

1
2
Koç : Son derece hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Bazı olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak, akşama doğru sakinleşecek ve sevdiğinizle birlikte hoş bir program yapacaksınız. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşmek keyfinizi yerine getirecek.
3
Boğa : İsteğinizin gücü sizi bambaşka bir biçimde yönlendirebilir. Sabırsız ve gergin olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Yepyeni istekler ve duyacak ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Aşırı yorucu ve yoğun bir tempo içine girebilirsiniz. Sağlığınıza biraz daha özen gösterin.
4
İkizler : Kendinize olan güveninizin son derece yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi daha da yükseltecek. Sevgi duygularınızın yoğunlaştığı bu dönem içinde aşk maceralarına atılabilir, idealinizdeki kişiyle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte tatile çıkabilirsiniz.
5
Yengeç : Duygularınızı baskı altına almanız gerekebilir. Ancak, biraz daha moralinizi yükseltip olaylara olumlu açıdan bakmaya çalışmalısınız. Oldukça hızlı bir biçimde gelişen olaylar sizi şaşırtabilir. Yoğun istekler içine girebilir, ve kendinizi zorlayabilirsiniz. Tedbirli ve dikkatli davranıyorsunuz.
6
Aslan : Duygularınızı ifade ederken daha tedbirli davranın. Aklınızdan geçenleri, içinizden gelenleri fazla düşünmeden söyleyebilirsiniz. Tabii bunun sonucunda zor durumda kalmanız mümkün. Kararlarınızı uygulamak için acele etmeyin. Olayların gelişmesini bekleyin. Sevdiğinizle ilişkiniz yoğunlaşıyor.
7
Başak : Olaylardan kolay etkileneceğiniz bir gün. Biraz duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak, bu durum akşama doğru azalacak. Sevdiğinizle aranızdaki sorunların üzerinde durmayıp olayları akışına bırakacak ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Farklı istekler içine girebilirsiniz.
8
Terazi : Bugün kendinizi daha güçlü ve rahatlamış hissedeceksiniz. Dostlarınızla görüşecek, ilişkileriniz çok daha sıcak ve yoğun olacak. Sevdiğinizle birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilir, projelerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Olumlu duygular içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.
9
Akrep : Yoğun duygular içine gireceksiniz. Sevdiğinizden bekledikleriniz farklılaşıyor. Moralinizi yüksek tutmaya özen gösterin. Çeşitli kuruntular içine girebilir, karamsarlık duyabilirsiniz. Olayları duygularınızla değerlendirmeniz ve düşünmeden hareket etmeniz mümkün. Aslında aklınızla davranabilirsiniz.
10
Yay : Sevdiginizle birlikte gelecege yönelik planlar yapabilirsiniz. Duygulariniz son derece olumlu. Dikkatinizi yönelttiginiz konularla ilgili faaliyete geçebilir, konuyla ilgili dostlarinizi ve arkadaslarinizi arayabilirsiniz. Fikirlerinizi rahat bir biçimde kabul ettirebileceginiz bir dönemdesiniz.
11
Oğlak : Enerjinizi hedeflerinize yöneltebilirsiniz. Şimdiye kadar hissettmediğiniz ölçüde sakin ve kararlı davranmaya başlayacaksınız. Özellikle 23-28 Aralık günleri arasında doğmuş olanlar... Geleceğe yönelik farklı istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerinin desteğini alacaksınız.
12
Kova : Zihinsel faaliyetlerinizin karmaşık olduğu bir dönemdesiniz. Çok çeşitli fikirleriniz olacak. Fakat, karar vermek için sabırlı davranmalısınız. Yapamayacağınız sözler vermekten kaçının. İlginç teklifler alabilirsiniz. Parasal açıdan bazı sıkıntılar duymanız mümkün. Moralinizi yükseltin.
13
Balık : Bugün katılacağınız bir davette tanışacağınız kişilerle eğlenceli vakit geçireceksiniz. Yeni dostlar ve arkadaşlar edinmenin dışında aşık olacağınız kişiyle karşılaşmanız mümkün. Kararlı ve sabırlı tutumunuzla etkileyeci olacaksınız. Daha önce takıldığınız konuların üzerinde durmaktan vazgeçeceksiniz.

Son Dakika 06 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement