06 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

06 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

06.10.2013 05:10

1
2
Koç : Çok ilginç bir teklif alabilir, hemen harekete geçebilirsiniz. Sabırsız ve telaşlı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla yapacağınız görüşmeler kafanızı karıştırabilir. Mantıklı davranın.
3
Boğa : Genel olarak anlayışlı ve kararlı bir çalışma temposu içinde bulunacaksınız. Sürprizler karşısında durumunuzu korumayı başarabilir, mantığınızla hareket edebilirsiniz. Beklediğiniz gelişmeler meydana geliyor.
4
İkizler : Gelişmeler beklediğiniz ölçüde hızlı olacak. Fırsatlarla karşılaşacak, teklifleri fazla düşünmeden değerlendireceksiniz. Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilir, hızlı hareket edebilirsiniz.
5
Yengeç : Duygularınızı harekete geçirecek olaylar olabilir. Biraz huzursuz ve tedirgin olabilirsiniz. Duygusal ve zihinsel geriliminizi kontrol altına almalısınız. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmanız gerekiyor.
6
Aslan : Anlayışlı ve olumlu davrana cağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Sorunları büyütmeden çözümleyecek, uzlaştırıcı bir tavır içinde bulunacaksınız. Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunmanız mümkün.
7
Başak : Sıkıntı duyduğunuz konularla ilgilenmeyecek, dikkatinizi başka konulara yönelteceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri zorlamayacak olayları akışına bırakacaksınız. Köklü değişiklikler yapmanız gerekebilir.
8
Terazi : Bugün alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi açıkça söyleyebilirsiniz. Rahat ve sakin davranarak olayları denetlemeniz mümkün. Yapacağınız organizasyonlar ve grup çalışmaları başarılı.
9
Akrep : Parasal konulara yönelik kuruntulardan ve olumsuz duygulardan uzak durmalısınız. Üstelik endişelerinizi sevdiğinize yansıtabilirsiniz. Daha fazla anlayış beklemek yerine kendi anlayışınızı yükseltmeniz gerekiyor.
10
Yay : Çalışmalarınızı sürdürürken büyük istekler içine girmeniz mümkün. Ancak, sabırlı ve kararlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Uzaklardan alacağınız bir haber sizi harekete geçirecek. Evinizde davetler verebilirsiniz.
11
Oğlak : Duygularınızı denetim altına almanız zor olacak. Karşılaşacağınız bazı olaylar yüzünden heyecanlanacaksınız. Kararsız ve huzursuz bir tutum içine girmeniz mümkün. Bugün gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.
12
Kova : Parasal konulara yönelik yeni gelişmeler olacak. Büyük bir istekle harekete geçebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Moralinizin yüksek olması, anlayışınızı da yükseltiyor. Böylece çalışmalarınızda başarı kazanabilirsiniz.
13
Balık : Olayları fazla zorlamayacak ve gelişmeleri sakin bir biçimde izleyeceksiniz. Verimli bir dönemdesiniz. Yeni yatırımlarda bulunmak için elinize bazı fırsatlar geçiyor. Bunları değerlendirebilirseniz, kazançlı çıkacaksınız.

Son Dakika 06 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı