Son Dakika Haberleri: 07 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

07 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

6 yıl önce

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Duygularınızla mantık arasında dengeli yaşamaktan yanasınız. Bugün & ; sevdiğiniz dostlarınızla & ; bir arada olacaksınız.Bazılarınız uçarı davranacak ve çapkınlık yapmak isteyecekledir. İlginç ve hoş kişiler yaşamlarına girebilir. Karşı cinsin ilgilerini çekecekleri bir gün. Zevklere aşırı düşkünlük ortaya çıkacaktır.
3
Boğa : Duygusal sorunlarının nedeninde, maddesel sorunların etkisini inkar edemezsiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyor, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız.
4
İkizler : Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek ve değişik fikirler vereceksiniz. Maddesel katkılardan çok, yapacağınız manevi yardım, onları rahatlatacaktır.
5
Yengeç : Ay karşıt burcunuzda ilerlediği için, partnerinizle romantik ve duygusal bir gün sizi bekliyor. Enerji potansiyelinizi heyecanlarınız doğrultusunda kullanacaksınız. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi dinletmesini bileceksiniz. Güçlü iş birliği olduğunuz kişilerle aranızda uzaklıklar söz konusu ve onlarla iletişim sağlamak için, kısa yollar söz konusu olacak.
6
Aslan : Siz, güçlü bir kişi olarak tanınırsınız.. Bugün cinsel içgüdülerinizi denetlemek zorunda kalabilirsiniz. İçinizden fışkıran enerjiden olumsuz etki almak istemiyorsanız, sosyal aktivitelerinizi arttırmalısınız. İdeallerinizi gerçekleştirmek için elinize geçecek olan farklı fırsatlar ve & ; yaratıcılık isteyen konumlar söz konusu.
7
Başak : Ay, bilinçaltı duygularınızı atağa kaldırıyor. Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili bir tavır sergilemeniz mümkün. Bugün, bazı takıntılarınızın esiri olmak istemiyorsanız, kendinizi değişik sosyal ortamlara atmalısınız. İlişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Kısa yollar ve küçük seyahatler söz konusu olabilir.
8
Terazi : Bazı kişiler tarafından izleniyor & ; olmak size & ; farklı bir aksiyon kazandıracak ve kendinize olan güveninizin artmasına neden olacak. Aile bağlarınızın çok güçlü olması nedeniyle, onların sorunlarını da yüklenmenize sebep oluyor. Çevrenizde sağlığı konusunda problemi olan kişiler hemen ilginizi çekiyor.
9
Akrep : Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün, bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz.. Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir. Ayrıca zevklere aşırı düşkünlük, sağlık sorunlarınızda beraberinde getirebilir.
10
Yay : İsteklerinizi karşı tarafa yansıtırken, direk bir anlatım şeklini seçiyor olmanız, bazen sizi anlaşılmaz yapıyor. Karşınızdaki kişi, sizin dürüstlük kavramınızı yanlış anlayabilir ve size tepki verebilir. Bugün, politik olmayı başarabilirseniz, şartların sizin için oldukça olumlu gelişeceğini söyleyebiliriz.
11
Oğlak : Bugün, duygularınızda ısrarcı davranacak ve kendi isteklerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Maddesel isteklerinizin ağır basması sonucunda, kazançlarınızı konusunda farklı araştırmalar içinde olacaksınız. Bazı konularda karar vermek zorunda kalabilir ve değer yargılarınızda zorlanabilirsiniz.
12
Kova : Çalışkan ve özgürlükçü yapınızı vurgulayacak işlerden zevk alıyor ve bu konuda üstün bir çaba gösteriyorsunuz. Bugün, özel konuların yer aldığı ve kafanızda şekillendirdiğiniz çalışmaların ön aşamasında bir çalışma sergiliyor ve sadece kendinize güvenmek istiyorsunuz. İştahlı bir gününüz. Yediklerinize dikkat etmelisiniz.
13
Balık : İsteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman keyfinize diyecek yok. Bugün, partnerinizle karşılıklı iletişim içinde olmanız nedeniyle gününüz iyi geçecek. Kişisel zevkleriniz için harcamalarınızı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. İşin size artı getirecek yönlerini iyi izlemeniz şartıyla, uzun süredir yapmak istediğiniz işler için uygun bir dönem.Haber Yayın Tarihi: 07.03.2014 07:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular