07 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

07 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

07.07.2013 05:09

1
2
Koç : Kolay öfkelendiğiniz bir gün. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilir, daha sonra üzüleceğiniz davranışlarda bulunabilirsiniz. Aslında dikkatli ve anlayışlı davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanın.
3
Boğa : Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Kuruntu ve sıkıntılarınızdan uzaklaşıp, sevdiklerinizle birlikte yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni projeler yapabilir, aile bireylerinin desteğini isteyebilirsiniz. Akşama doğru dostlarınız ziyarete gelebilir.
4
İkizler : Dostunuzu, düşmanınızı iyi seçmelisiniz. Hakkınızda dedikodu yapanlar olabilir. Gereksiz tartışmalara girmekten ve sabırsız davranışlarda bulunmaktan uzak durun. Yanlış anlamalar meydana gelebilir. Ayrıca , yaptığınız organizasyonlarda ufak tefek terslikler çıkabilir.
5
Yengeç : Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik daha büyük beklentileriniz olacak. Ve bunları elde etmek için her zaman olduğundan daha fazla gayret gösterebilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin.
6
Aslan : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha yoğun oluyor. Büyük bir aşk macerasına atılabilrsiniz. Aşık olduğunuz kişinin kim olduğunu araştırmanızda yarar var. Parasal konularda yepyeni gelişmeler meydana gelecek. Aile bireylerinin ve sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz. Kuruntulardan uzak durun.
7
Başak : İletişim sorunları yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Özellikle Başak burcunun ilk derecelerinde doğmuş olanlar, kararsızlık ve ilişkilerde sorunlar yaşıyabilirler. Evraklar ve faturalarla ilgili çıkabilecek sorunlara karşı tedbirli davranmalısınız. Kendinizden genç olanların sorunlarını büyütmekten kaçının.
8
Terazi : Bugün alacağınız bazı haberler yüzünden canınz sıkılabilir. Fakat, bu durum gün içinde hızlı biçimde geçecek. Tabii siz bunu büyükmezseniz. Yoksa, çok şiddetli bir tepki ortaya koyabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızdan alacağınız haberler keyfinizi arttıracak. Ziyaretinize gelenler olabilir.
9
Akrep : Olumlu ve iyi niyetli bir tutum içinde bulunabilir, gelişmeleri izleyebilirsiniz. Aslında verimli bir dönemde bulunuyorsunuz. Elinize geçen fırsatları değerlendirmek için gayret gösterin. Sorgulamalar içine girerek, kuruntulara kapılma ihtimalinizde var.
10
Yay : Anlayışlı ve sakin davranacağınız bir gün. Zihinsel faaliyetleriniz biraz yavaş olabilir. Ya da anlayışsız bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Ancak, enerjiniz ve istekleriniz giderek yükselecek. Parasal konulara yönelik çok hoş gelişmeler meydana geliyor. Böylece moraliniz yükselecek.
11
Oğlak : Duygularınızı aniden harekete geçiren durumlarla karşılaşabilinsiniz. İsteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek ve sabırsız bir tavır içine gireceksiniz. Sakin olmalı ve olayların gelişmesini beklemelisiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla yapacağınız görüşmeden önce memnun olacaksınız. Daha sonra aranızda anlaşmazlık çıkabilir.
12
Kova : Son derece keyifli ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğinizle birlikte seyehate çıkabilir, geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz. Çok ilginç fikirleriniz ve planlarınız olabilir. Bunları hem dostlarınızla hem de sevdiğinizle paylaşacaksınız. Yakın akrabalarınızla aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir.
13
Balık : Duygularınızı denetim altına almanız gereken bir gün. Alacağınız haberleri yanlış anlama ihtimaliniz var. Düşündüklerinizin doğru olup olmadığını araştırmadan tepki göstermeyin. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranızda anlaşmazlıklar sorunlar çıkabilir.

Son Dakika 07 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement