07 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

07 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları

07.09.2013 05:09

1
2
Koç : Başladığınız işleri sürdürmeye devam edeceksiniz. Biraz gergin olabilir, duygusal tepkilerinizi kontrol edemeyebilirsiniz. İçinizden yükselen istekleri gerçekleştirmek üzere harekete geçecek ve başarılı olacaksınız.
3
Boğa : Geleceğe yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Yeni yatırımlarda bulunmak için harekete geçebilir, dikkatinizi parasal konulara yöneltebilirsiniz. Kararsızlık ve karışıklık yüzünden sağlık sorunları çıkabilir.
4
İkizler : Yoğun ve hareketli dönem azalmakla birlikte hala devam ediyor. Dostlarınızla aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Sorunlar karşısında anlayışlı davranabilir, pratik çözümler bulabilirsiniz. Sakin bir gün.
5
Yengeç : Dikkatli ve kararlı olduğunuz halde ufak tefek terslikler ortaya çıkabilir. Biraz gergin ve sabırsız bir tutum içinde bulunmanız mümkün. Bugün alacağınız bir davete katılmak sizi rahatlatacak ve eğlendirecek.
6
Aslan : Beklemediğiniz haberler alabilir ve karar vermekte sıkıntı duyabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz ve neredeyse unuttuğunuz bir dostunuzdan haber alacaksınız. Israrlı ve tartışmacı bir tavır içine girmeyin.
7
Başak : Bazı gelişmeler sizi memnun edecek. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı yoğunlaştıracak, çok daha güçlü ve kararlı bir tutum içine gireceksiniz. Sevdiğinize karşı duygularınızı harekete geçirecek bir haber alabilirsiniz.
8
Terazi : Duygusal gerilim içine girebilir ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Fakat, sakin ve sabırlı davranmayı başaracak, sevdiğinize karşı sıcak ve ilgili davranacaksınız. Beklediğiniz fırsatla karşılaşacaksınız.
9
Akrep : İçinizden yükselen istekler giderek büyüyor. Aynı zamanda yaşantınızı sorgulayacak ve çok daha farklı beklentiler içine gireceksiniz. Olumlu ve olumsuz duygular içinizde çatışma halinde bulunabilir ve kararsız kalabilirsiniz.
10
Yay : Duygusal gerilim içine girebilir ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Fakat, sakin ve sabırlı davranmayı başaracak, sevdiğinize karşı sıcak ve ilgili davranacaksınız. Beklediğiniz fırsatla karşılaşacaksınız.
11
Oğlak : İstekleriniz giderek yükseliyor. Ancak, sakin ve rahat davranacak, elinize geçen fırsatları değerlendireceksiniz. Beklemediğiniz bir teklif alabilir ve büyük bir heyecan duyabilirsiniz. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgileneceksiniz.
12
Kova : Sevdiğinizden alacağınız bir haber duygularınızı harekete geçirebilir. Biraz alıngan ve anlayışsız bir tutum içine girebilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya gayret gösterin. Büyük atılımlarda hemen bulunmayın.
13
Balık : Kendinizi güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. Bugün alacağınız haberler keyfinizi arttıracak. Başarılı anlaşmalar yapabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Zihinsel faaliyetlerinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz.

Son Dakika 07 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement