07 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

07 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

07.10.2013 05:10

1
2
Koç : Aile büyükleri ve yaşlı kişilerin sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yapmanız gereken bazı çalışmaları engelleyen arkadaşlarınız olabilir. Ancak onlara karşı sabırlı ve sakin davranmanız gerekiyor.
3
Boğa : Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Önceden yaptığınız planları uygulamaya devam edecek, ilişkilerinizi arttıracaksınız. Bir türlü harekete geçemediğiniz konular olabilir.
4
İkizler : Son derece enerjik, hareketli ve keyifli olduğunuz bir dönemde bulunuyorsunuz. Hızlı gelişen olaylar sizi bambaşka yönlere götürebilir. Ve siz her türlü ortama kolayca uyum sağlayıp olayları fırsata dönüştürebilirsiniz.
5
Yengeç : Biraz dalgın ve unutkan olmakla birlikte yeni organizasyonlar yapacak ve sosyal faaliyetlerinizi arttıracaksınız. Sabırlı ve kararlı davranmaya özen gösterin. Planlarınızı uygulamadan önce kimseye anlatmamalısınız.
6
Aslan : Sevdiğinizle birlikte seyahate çıkabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bazı kuruntularınız olsa bile bunları belli etmeyecek ve kontrollü davranmayı başaracaksınız. Parasal konularda yeni gelişmeler olacak.
7
Başak : Bugün alacağınız haberler keyfinizi arttıracak. Biraz heyecanlı ve huzursuz olsanız bile bu halinizden çabuk kurtulacaksınız. Çalışmalarınızı hızlandırmak için harekete geçebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz.
8
Terazi : İsteklerinizi kabul ettirmek için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz. Sempatik ve ikna edici tavırlarınızla çevrenizi etkileyebilir, istediğiniz desteği alabilirsiniz. Yeni kararlar almanız mümkün.
9
Akrep : Baskı ve isteklerin büyük olacağı bir dönemdesiniz. Yapabileceklerinizin üzerinde sorumluluk alabilir ve kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Dinlenmeyi ihmal etmeyin. Dostlarınızla birlikte olmak rahatlatacak.
10
Yay : İsteklerinizi gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma içine girebilirsiniz. Olayları olumlu açıdan değerlendireceksiniz. Parasal konulara yönelik fırsat sayılabilecek tekliflerle karşılaşabilirsiniz.
11
Oğlak : Sözlerden ve davranışlardan çabuk etkilenebilir, hemen tepki gösterebilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla aranızdaki ilişkilerde sorunları büyütmeyin.
12
Kova : İstekleriniz yüksek olduğu halde sakin ve rahat davranacak, elinize geçen fırsatları değerlendireceksiniz. Kendinize hediye alarak ödüllendirebilirsiniz. Çok hoş teklifler alabilir, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz.
13
Balık : Duygusal heyecanlar yaşasanız bile telaşlanmayacak, sorunları büyütmeyeceksiniz. İçinizden yükselen enerjiyi hissetmeye başlıyorsunuz. Enerjinizi akıtmanın yollarını şimdiden araştırsanız iyi olur.

Son Dakika 07 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş