08 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

08 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Bugün alacağınız haberler heyecanlanmanıza neden olacak. Son derece keyifli ve kararlı çalışmalar yapabileceğiniz bir gün. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir, sevdiğinizle birlikte dost davetlerine katılabilirsiniz.
3
Boğa : Büyük istekler duyduğunuz bir dönemde bulunuyorsunuz. Uzaklara gitmek ve bulunduğunuz konumdan uzaklaşmak için şartlarınızı zorlayabilirsiniz. Kendinizi çok fazla yorabilir, sabırsız ve öfkeli davranabilirsiniz.
4
İkizler : Sosyal faaliyetlerinizin arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. Farklı konulara yönelik çeşitli çalışmalar yapabilir, yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak.
5
Yengeç : Yakın akrabalarınızın sorunlarıyla ilgilenmekten sıkıntı duyabilirsiniz. Kararlarınızı onlara anlatmaktan kaçının. En iyisi şu ara karar vermemek. Ayrıca, arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza anlayışlı davranın.
6
Aslan : Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar çıksa bile bunların üzerinde durmayacak ve keyfinizi bozmayacaksınız. Gizli aşk maceralarına atılabilir, farklı istekler duyabilirsiniz.
7
Başak : Enerjik ve istekli olduğunuz bir dönemdesiniz. Seyahatlere çıkabilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir gün.
8
Terazi : Duygularınızı denetim altına almanız zor olabilir. Duyduğunuz haberlere ve olaylara tepki göstermeden önce doğru olup olmadığını araştırmalısınız. Yanlış değerlendirmeler yapabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz.
9
Akrep : Sabırsız ve öfkeli bir tutum içine girebilir, ani tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Enerjinizi çalışarak akıtabileceğiniz gibi sportif faaliyetlerde bulunabilir veya yürüyüşler yaparak da enerjinizi akıtabilirsiniz.
10
Yay : Sosyal ve kültürel faaliyetlerde başarılı olacağınız bir gün. Çok hoş davetler alabilir, katılacağınız toplantılarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dastlarınızla biraraya geleceksiniz.
11
Oğlak : Arkadaşlarınızla aranızda çıkan sorunları çok fazla büyütebilir, dikkat gerektiren işlerde hata yapabilirsiniz. Yakınlarınızla aranızdaki ilişkilerde daha anlayışlı ve sakin davranmanız gerekiyor. Onları aptal bulabilirsiniz.
12
Kova : Keyifli bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz gelişmelerle arşılaşacak ve böylece kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Planlarınızı başarıyla uygulayabilir, isteklerinizi açık biçimde ifade edebilirsiniz.
13
Balık : Rahat ve sakin davranacak, çalışmalarınızı istediğiniz gibi sürdüreceksiniz. Elinize geçen fırsatları başarıyla değerlendirecek, enerjinizi yapıcı yönde kullanmayı başaracaksınız. Uzaklara gitmeyi planlayabilirsiniz.

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

5 bin yıllık keşif! Dünyanın en eski kılıcı Malatya kökenli çıktı! Analar ağladı, gökyüzü ağladı! Şehitlerimiz sonsuzluğa uğurlanıyor Gören telefona sarıldı! Aç kalan dağ keçileri sürü halinde şehre indiler Karşılarına çıkmak istemezsiniz! İşte ülkelerin en korkulan özel birlikleri Türkiye Mehmetçik için sokaklara döküldü, tek yürek oldu!