08 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

08 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

08.06.2013 05:09

1
2
Koç : Olaylardan etkileneceğiniz bir gün. Son derece alıngan ve huzursuz bir tutum içine girebilirsiniz. Sabırsız ve duygusal davranışlarda bulunmanız mümkün. Ancak, bu geçici bir durum. Öğleden sonra keyiflenecek ve Sevdiğinizle birlikte davetlere veya eğlence yerlerinde hoş vakit geçireceksiniz.
3
Boğa : Son derece keyifli ve enerjik olacağınız bir gün. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Beraberliğinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Akşama doğru alacağınız bir haber ya da olaylardan her zaman olduğundan daha fazla etkilenmeniz mümkün. Duygularınız yoğunlaşacak.
4
İkizler : Bugün sakin ve rahat olacaksınız. Olayları akışına bırakabilir, isteklerinizin oluşmasını bekleyebilirsiniz. Fakat, içiniz kıpır kıpır ve büyük beklentileriniz var. Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla karşılaşabilir, sürpriz tesadüfler yaşayabilirsiniz. Tartışmalara girmekten kaçının.
5
Yengeç : Sabah saatlerindeki alınganlığınız öğleden sonra azalacak. Alacağınız bazı haberlerden heyecanlanacaksınız. Olumlu ve anlayışlı bir tutum içine girebilir, sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Parasal konulara yönelik sıkıntılarınız da azalıyor.
6
Aslan : İçinizden yükselen farklı istekler sizi zorlayabilir. Akşama doğru yükselen duygularınız sizi sabırsız ve alıngan yapacaktır. Tedurgin ve kuruntulu davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Aslında zihinsel faaliyetleriniz yüksek. Duygularınız yerine akılcı davranabilirsiniz.
7
Başak : Enerjik, hareketli ve istekli olduğunuz bir gün. Çeşitli konulara dikkatinizi dağıtabilir, dalgın ve unutkan bir tavır içine girebilirsiniz. Yakınlarınız ve arkadaşlarınızla tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Dikkatinizi yaptığınız konuya odaklayın ve geriliminizi yansıtmayın.
8
Terazi : Bugün alacağınız haberler sizi çok mutlu edecek. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece sıcak ve olumlu olacak. Birlikte seyahate çıkabilir ya da kısa bir tatil yapabilirsiniz. Bu durum ilişkinize yepyeni bir renk ve boyut katacak. Yakınlarınızla ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahatlıyorsunuz.
9
Akrep : Alacağınız bir haberle duygularınız harekete geçebilir. Alıngan ve huzursuz bir tutum içine girebilirsiniz. Kendi kendinize düşünüp kurduğunuz olayların doğruluğunu araştırmalısınız. Yanlış anlamış olabilirsiniz. İsteklerinizi ve duygularınızı ifade etmekten kaçınmayın.
10
Yay : Parasal konulara yönelik çalışmalarınız düşündüğünüzden farklı gelişebilir. Ya da böyle bir kuruntu içine girebilirsiniz. Olayları kafanızın içinde kurabilir, çok farklı düşünceler içine girebilirsiniz. Kendi kendinizi etkilemeniz ve duygularınızı büyütmeniz mümkün. Kararınızı geciktirin.
11
Oğlak : Duygularınız giderek yumuşuyor. Kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Olaylara anlayışla yaklaşabilir, sorunları sevgiyle çözümleyebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece sıcak ve yoğun olacak. İsteklerinizi ve düşüncelerinizi rahatça ifade edebilirsiniz.
12
Kova : Sorunların yavaş yavaş çözümlenmeye başladığını görerek rahatlayacaksınız. Sorunlar tamamen ortadan kalkmasa bile kendinizi daha güçlü hissettiğiniz için fazla etkilenmeyeceksiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla ve akrabalarınızla haberleşecek, onların ziyaretine gitmeyi düşüneceksiniz.
13
Balık : Çeşitli fikirler üretebilir ve kararsızlıklar duyabilirsiniz. Ancak, yine de sakin ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Bazı düşüncelerinizin üzerinde durabilir ve kendi kendinizi sorgulayabilirsiniz. Geleceğe yönelik istekler içinde bulunmanız da mümkün. Ancak, bunlar üzerinizde bugün baskı yaratmayacak.

Son Dakika 08 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement