08 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

08 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

08.07.2013 05:10

1
2
Koç : Bugün bazı olaylardan etkilenseniz bile istifinizi bozmayacaksınız. Öfkenizi kontrol altına alabilirsiniz. Neşeli ve olumlu bir tutum içinde isteklerinizi ifade edebilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Seyahate çıkabilir, sevdiğinizle birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.
3
Boğa : Kendinize yönelik düşünceleriniz yoğunlaşıyor. Farklı beklentiler içine girebilir, bugüne kadar olan hayatınızı gözden geçirebilirsiniz. Ancak, içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun önceden olduğu gibi fazla önemsemeyecek ve gelişmeleri gözleyeceksiniz. Yakınlarınızla ilişkiniz artıyor.
4
İkizler : Biraz karamsar, biraz gergin bir tavır içinde bulunuyorsunuz. Bu tavrınız kuruntularınızdan ve endişelerinizden kaynaklanıyor. Tabii işin içinde yanlış anlamalar da var. Moralinizi yükseltmeli, harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Sevdiğinizle ilgili kuruntularınız olsa bile sıcak davranacaksınız.
5
Yengeç : Heyecan verici haberler alabilirsiniz. Geleceğe yönelik büyük istekler duyabilir, yepyeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bütün bu düşüncelerinizi bugün dostlarınızla paylaşmanız mümkün. Ancak, ilgisi olmayan kişilere isteklerinizi fazla anlatmasanız iyi olur. Geriliminizi yansıtmayın.
6
Aslan : Çok farklı bir anlayışa ulaşabilir, yepyeni düşünceler içinde bulunabilirsiniz. Tabii sizdeki bu değişim çevrenizin dikkatini çekecek. Ufak tefek karışıklıklar ve organizasyon bozuklukları olsa bile isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz.
7
Başak : Gelişmeler istediğiniz gibi olmayabilir ve bunun sıkıntısını duyabilirsiniz. Önceden aldığınız kararları değiştirmek için acele etmeyin. Karamsar ve kuruntulu bir tutum içine girebilirsiniz. Ancak, sorunları büyütmekten kaçının. Arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlık yüzünden sorun çıkabilir.
8
Terazi : Bugün dostlarınızdan alacağınız bir davete biraz isteksiz gidebilirsiniz. Ancak, tanışacağınız kişilerden keyif alacak ve eğlenceli vakit geçireceksiniz. Farklı kişilerle karşılaşabilir, alıştığınız tarzın tamamen dışında olduğu halde dost olabilirsiniz. Olaylar düşüncelerininizi değiştirebilir.
9
Akrep : Yoğun duygular içine gireceksiniz. Aşk arzularınız ve beklentileriniz, farklılaşıyor. Olayları akışına bıraksanız bile isteklerinizi gerçekleştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Sezgileriniz yükselirken kuruntularınız da artabilir. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler olacak.
10
Yay : Büyük istekler ve güçlü beklentileriniz var. Sosyal faaliyetlerinizi arttırabilir, yeni tanıştığınız kişilerle dostluk ilişkilerine girebilirsiniz. Onlardan alacağınız ilginç teklifler, kendinize olan güveninizi arttıracak. Telefon ve haberleşme sorunları çıkabilir.
11
Oğlak : Karşılaşacağınız olaylara karşı duygusal tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Aceleci davranmayın. Bugün sportif faaliyetlerde bulunmak sizi rahatlatabilir.Uzaklarda bulunan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir. Birlikte eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Parasal konularda sıkıntı duyabilirsiniz.
12
Kova : Sakin ve kararlı davranacaksınız. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz yüksek. Ancak, isteklerinizin ve düşüncelerinizin yarattığı büyük bir gerilim duymanız mümkün. Çok hoş teklifler alabilir, ilginç olayların ve toplulukların içine girebilirsiniz. Macera arzularınız giderek yükseliyor.
13
Balık : Bugün biraz gergin olabilirsiniz. Düşüncelerinizi karıştıran durumlar hakkında değişen fikirler içine girebilir, fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Katılacağınız bir davette uzun zamandır görmediğiniz eski bir dosta rastlayabilirsiniz.

Son Dakika 08 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement