08 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

08 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

08.10.2013 05:10

1
2
Koç : Ufak tefek karışıklıklardan etkilenebilir, karamsar duygulara kapılabilirsiniz. Ancak, yine de dikkatinizi yeniliklere yöneltecek ve büyük bir istekle harekete geçeceksiniz. Parasal harcamalarınıza özen gösterin.
3
Boğa : Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. İsteklerinizi açık ve anlaşılır biçimde ifade edecek, ikna edici olacaksınız. Aile bireyleri, çocuk veya kardeşlerin sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.
4
İkizler : Alışılmışın dışında fikirleriniz olabilir. İlginç atılımlarda bulunabilirsiniz. Beklenmedik teklifler almanız mümkün. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece sıcak ve yoğun olacak. Birlikte yolculuk yapabilirsiniz.
5
Yengeç : İş arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkilerde bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Dikkat gerektiren konularda çalışmalar yaparken tedbirli olun. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçının.
6
Aslan : İlişkileriniz giderek yoğunlaşıyor. Sosyal faaliyetlerinizi hızlandırabilir, yepyeni planlar yapabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla ilgilenecek, eviniz ya da iş yerinizle ilgili yeni düzenlemeler yapacaksınız.
7
Başak : Para kazanmaya yönelik yeni atılımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Beklentilerinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Tabii bu durum geriliminizi de arttıracak. Bazı gelişmeler beklediğinizin dışında olabilir.
8
Terazi : İstekler duyacak ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Hissettiğiniz heyecan ve enerjiyi çevrenize yansıtabilirsiniz. Grup çalışmaları yapabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
9
Akrep : Bugün alacağınız bazı haberler duygularınızı harekete geçirecek. Önceden yaptığınız çalışmalar başarı şansınızı yükseltecek. İsteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Sabırlı davranacaksınız.
10
Yay : Parasal konulara yönelik bir gerilim içine girebilir, bazı durumların moral bozucu olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, kararlı ve dikkatli davranmayı başaracak, isteklerinizi kontrol altına alacaksınız.
11
Oğlak : Sosyal ve kültürel faaliyetleriniz artıyor. Arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracak, yeni planlar yapacaksınız. Ancak bunları anlatmayın.
12
Kova : Bugün alacağınız bazı haberler keyfinizi yerine getirecek. Uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşebilir, planlarınızı onlarla paylaşabilirsiniz. Farklı isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmalısınız.
13
Balık : Enerjinizi seyahate çıkarak ya da spor yaparak akıtabilirsiniz. Yeni aşk maceralarına atılabilir, heyecan verici girişimlerden zevk alabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizin yükselmeye başladığı bir dönemdesiniz.

Son Dakika 08 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı