09 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

09 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Bazı olaylar nedeniyle gergin ve sıkıntılı olabilirsiniz. Ancak, olayların nedenleri üzerinde fazla durmayıp pratik çözümler bulabileceksiniz. Aile bireylerinin sorunlarıyla yakından ilgilenecek, dostlarınıza yardımcı olmaya çalışacaksınız. Sosyal faaliyetlerden keyif alacaksınız.
3
Boğa : İsteklerinizin gücü sizi zorlayacak. Büyük beklentilerinizi gerçekleştirmek için var gücünüzle çalışabilirsiniz. bu arada alkollü içeceklerden uzak durmanızda yarar var. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkilerde sabırsız ve kırıcı davranmanız mümkün. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya çalışın.
4
İkizler : Dostlarınızla görüşecek, ilişkileriniz çok daha sıcak ve yoğun olacak. sevdiğinizle birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilir, projelerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Olumlu duygular içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konular ilginç bir biçimde gelişiyor.
5
Yengeç : Alacağınız bazı haberler yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Duygusal tepkiler göstermeden önce haberin doğruluğunu araştırın.Dikkat gerektiren konularda tedbirli davranmalısınız. Yapacağınız organizasyonlarnda bazı terslikler çıkabilir. Heyecanlı ve sabırsız davranabilirsiniz.
6
Aslan : Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi ortaya koymak için uygun bir gün. Son derece ikna edici ve etkileyici olacaksınız. Fikirlerinizi rahatça kabul ettirebilir, başarılı organizasyonla yapabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşeceksiniz.
7
Başak : Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla haberleşecek, tamamlamak istediğiniz konular hakkında çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Enerjik ve kararlı bir tavır içinde bulunacaksınız. Zaman zaman içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz.
8
Terazi : Parasal sıkıntı duymanız mümkün. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Daha önce hesaplamadığınız ödemeler ortaya çıkabilir. Moralinizi yüksek tutmalısınız. Olumsuz düşünceler ve kuruntular içine girebilir, bu duygularınızı sevdiğinize yansıtabilirsiniz. Sakin olmalısınız.
9
Akrep : Kaçamak aşklar yaşamak için içinizde itilim duyabilirsiniz. Ancak, kendinize pek de uygun olmayan kişilere kapılma ihtimaliniz var. Pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmaktan kaçının. Dostlarınızla birlikte olmak ve davetlere katılmak geriliminizi azaltıp rahatlatacak.
10
Yay : Bugün kendinizi hafiflemiş ve yükselmiş, hissedebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi kolayca yapabilir, engelleri zorlanmadan aşabilirsiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi, sizi mutlu edecek. Olumlu beklentiler içine gireceksiniz. Son derece enerjik bir biçimde harekete geçebilirsiniz.
11
Oğlak : Duygusal geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Komşularınız ve arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar yüzünden sorunlar çıkabilir. Kafanızı karıştıran kuruntular içine girmeniz mümkün. Ancak, kendinize olan güveniniz sarsılmayacak. Çalışmalarınızı başarıyla sürdürebilirsiniz.
12
Kova : Öğlene doğru alacağınız bir haber duygularınızın yoğunlaşmasına neden olabilir. Ancak, bir kaç saat sürecek olan bu durumdan çok fazla etkilenmeyeceksiniz. Evinizde küçük toplantılar düzenleyebilir, dostlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Alacağınız teklifler hoşunuza gidecek.
13
Balık : Son derece keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz. İstekleriniz giderek artıyor. Çalışmalarınıza hız verirseniz, istediğinizi elde edebilirsiniz. Yatırıma yönelik girişimlerde bulunabilir, fırsatları doğru değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Son derece sağlıklı ve enerjik olacağınız bir gün.

Haber Yayın Tarihi: 09.05.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kanadalı genç kadın, kedisi uğruna koronavirüsün merkezinden ayrılmadı Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü