Son Dakika Haberleri: 09 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

09 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Önceden hesaplamadığınız sürpriz gelişmeler yüzünden öfkelenmeniz mümkün. Ancak, olaylara anlayışla yaklaşmayı başarabilir, heyecanınızı kontrol altına alabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz.
3
Boğa : Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. İstemediğiniz bazı gelişmeler olduğu duygusuna kapılabilirsiniz. Heyecanınız uzun sürmeyecek. Geleceğe yönelik farklı istekler duymaya başlıyorsunuz.
4
İkizler : Bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Düşünceleriniz fikirden fikre sıçrıyor. Telefon ve haberleşme cihazlarıyla ilgili sorunlar çıkabilir. Ayrıca, evraklar ve yazışmalar konusunda tedbirli olun.
5
Yengeç : Geriliminiz devam etse bile kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Parasal konularda yeni istekler ve girişimler içine girebilirsiniz.
6
Aslan : Sezgileriniz kuvvetli olmakla birlikte karmaşık duygular içine girebilir ve nasıl davranacağınızı bilemez halde olabilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınızın desteğiyle moraliniz yükselecek.
7
Başak : Moralinizi yükseltmek için biraz daha gayret göstermeniz gerekiyor. Düşüncelerinizi geçmişten bugüne getirmeli ve yaşantınızı sorgularken yapıcı sonuçlara ulaşmaya özen göstermelisiniz.
8
Terazi : Parasal konularda çalışmalarınızı sürdürürken daha başka istekler içine girmeniz mümkün. Farklı çevrelerin içine girip alışılmışın dışındaki kişilerle tanışabilir ve size çok çekici gelebilir. Aşk arzunuz artıyor.
9
Akrep : Biraz karmaşık duygular içinde bulunabilirsiniz. Hem istekli hem de isteksiz davranmanız mümkün. Özellikle sezgilerinizle aklınızı birleştirmeniz zor gelebilir. Bu arada yanılgılar içine girmekten kaçınmalısınız.
10
Yay : Hayatınızda ilginç gelişmelerin olduğunu düşüneceksiniz. Daha önce aklınıza hiç gelmeyen fikirler üzerinde durabilir ve hatta uygulamaya başlayabilirsiniz. Kararlarınızı uygulamadan önce dikkatle araştırma yapmalısınız.
11
Oğlak : Son derece iyimser ve olumlu olacağınız bir gün. İlginç tekliflerle karşılaşabilir, duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin desteğini alarak, yeni girişimlerde bulunabilir, sorunları çözümleyebilirsiniz.
12
Kova : Birden bire hayatınıza renk katan bambaşka bir durumla karşılaşabilirsiniz. Böylece hem iş hem de mevcut düzeninizde büyük değişiklikler yapmayı planlayacaksınız. Beklenmedik biçimde aşık olabilirsiniz.
13
Balık : Bugün biraz gergin olabilirsiniz. Düşüncelerinizi karıştıran durumlar hakkında değişen fikirler içine girebilir, fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Katılacağınız bir davette uzun zamandır görmediğiniz eski bir dosta rastlayabilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 09.07.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!