09 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

09 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

09.08.2013 05:09

1
2
Koç : Çalışmalarınızı sürdürürken bazı terslikler meydana gelebilir. Ancak, moralinizi yüksek tutumayı başaracaksınız. Anlayışlı ve sakin davranmaya gayret edin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz.
3
Boğa : Parasal konulara yönelik hırslarınız artabilir. Ancak karmaşık duygular içine girerek ufak tefek sorunları büyütebilirsiniz. Bugün alacağınız haber sizi rahatlatacak. Duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz.
4
İkizler : Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kafanızın karışıklığı tamamen bitiyor. Fikirlerinizi kolay ve anlaşılır biçimde ifade edecek, ilişkilerinizi yeniden düzenleyeceksiniz. Planlarınızı desteklemelerini sağlayabilirsiniz.
5
Yengeç : Son derece duygusal ve heyecanlı davranabilirsiniz. Biraz sabırsız, biraz öfkeli bir tutum içine girebilirsiniz. Sabırlı olun. Olayları fazla büyütmeyin. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri yumuşak tutmalısınız.
6
Aslan : Aldığınız kararları uygulamak için büyük bir gayret göstereceksiniz. Ancak, beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Duygularınız değişebilir. Moralinizi bozan konuların üzerinde fazla durmayıp dikkatinizi değiştirebilirsiniz.
7
Başak : İş arkadaşlarınızla aranızda çıkmış olan anlaşmazlıkları gidermenin tam zamanı. İçinizdeki çatışmalar devam etse bile bunları ortaya koymayacak, rahat ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Haberleşmeler sizi mutlu edecek.
8
Terazi : Duyacağınız bazı haberler yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, moraliniz yükseldiği için olayları anlayışla karşılayabilir, sakin davranmayı başarabilirsiniz. İstekleriniz artıyor.
9
Akrep : Duygusal açıdan biraz gerilim içine girebilir, huzursuz ve endişeli davranmaya başlayabilirsiniz. Kuruntularınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Bugün alacağınız bazı haberler sizi rahatlatıp sakinleştirecek.
10
Yay : Son derece enerjik ve heyecanlı bir çalışma temposu içine girmeniz mümkün. Çok daha farklı düşünebilir, böylece daha önce size sıkıntı veren konuların üstesinden gelebilirsiniz. Parasal konularda yeni gelişmeler olacak.
11
Oğlak : Düşüncelerinizi karıştıran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri dengede tutmaya özen gösterin. İsteklerinizi ifade ederken daha olumlu ve sakin davranmaya gayret etmelisiniz.
12
Kova : Düşüncelerinizi karıştıran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri dengede tutmaya özen gösterin. İsteklerinizi ifade ederken daha olumlu ve sakin davranmaya gayret etmelisiniz.
13
Balık : Olaylardan etkileneceğiniz bir gün. Duygularınız yükselmiş durumda. Alacağınız bazı haberlerden etkilenebilir ve kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Fakat, sakin ve sabırlı davranabileceğiniz bir gündesiniz.

Son Dakika 09 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement