09 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

09 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

09.12.2014 10:52

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Kendinizi duygusal olarak güvende hissetmek istediğiniz bugünde ifadeleriniz kuvvetli olacak. Yaratıcı projelerinizi gözden geçirmelisiniz.
3
Boğa : Kardeşlerinize karşı şefkatli ve yardımsever olacağınız bir gün başlıyor. Mistik konulara meraklı, maddi konularda kıvrak zekâlı olacaksınız.
4
İkizler : Hayallerinizi gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İlişkilerde ifade yeteneğiniz kuvvetli iken kariyerinizde maddi fedakârlık yapabilirsiniz.
5
Yengeç : İnançlarınız ve inandıklarınız doğrultusunda fedakârlık yapabileceğiniz bir gün olacak. Maddi girişimlerinizi gözden geçirmenin zamanı.
6
Aslan : Zekânızla karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Maddi fedakârlıklar söz konusu. Kendi gelişiminiz için çizdiğiniz yol haritasını iyi değerlendireceksiniz.
7
Başak : Eşinize karşı fedakârlık yapabileceğiniz bir gün. Emlak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyi bu dört ayda değerlendirebilirsiniz.
8
Terazi : Kariyeriniz ile ilgili bir konuda günlük rutininizden fedakârlık etmeniz gerekebilir. Eski dostlarla bir araya geleceğiniz 4 aylık bir dönem başlıyor.

9
Akrep : Yaratıcılığınızı akademik projelere kanalize etmeniz faydalı olacaktır. Evinizle ilgili çözümler ve maddi konularda zeki tavrınızla güzel bir gün olabilir.
10
Yay : Aile bireylerine karşı ortak gelirlerinizle ilgili fedakârlıklarda bulunmanız gereken bir sabah olabilir. İdealleriniz için çalışacağınız bir dönem.
11
Oğlak : Eşinize karşı kısa bir seyahat ya da iş ile ilgili fedakârlık yapmanız gereken bir sabah olabilir. Rüyalarınıza dikkat edin. Hayallerinizi yazmak güzel olabilir.
12
Kova : İşiniz için maddi bir fedakârlıkla güne başlayabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Ortamlarda fikirleriniz öne çıkabilir.
13
Balık : Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Önümüzdeki dört ay boyunca günlük rutinlerinizi gözden geçireceksiniz.

YORUMLAR
500

Son Dakika 09 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement