Son Dakika Haberleri: 10 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

10 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

6 yıl önce

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün, Ay & ';ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için bir çok vasıflara sahipsiniz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Güç ağırlıklı bir sosyal platform hazırlığı içindesiniz.
3
Boğa : Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Arkadaşlarınızla sosyal organizasyonlar içinde olacağınız bu günde, girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Bazı davranışlarınız tepki alabilir fakat siz bildiğinizden şaşmamalısınız.
4
İkizler : Enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ailenizle aranızda sezgisel bağ oluşturmak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi her zaman vurgulamaktan yanasınız. Ay & ';ın bulunduğu konum, yakın ilişkilerinize güçlü bağlarla bağlanmanızı sağlarken, yaşamınızla ilgili hiç kimseye ödün vermek istemiyorsunuz.
5
Yengeç : Çevrenizle yoğun iletişim içinde olacaksınız.. Kardeşler arasında & ; yolculuklar söz konusu olacak. Yaşamın felsefi yönünü görmek istiyor ve düşüncelerinizi kendi yorumlarınız doğrultusunda ortaya koyuyorsunuz. Olgunluk göstermeniz gereken, bir gün içindesiniz. Çünkü siz yaşamı farklı algılıyorsunuz.
6
Aslan : Maddi konulara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz.. Sevdiğiniz kişilerin, finans konularında belirli yaklaşımları olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin kesin tavırları var. Onları ikna etme konusunda kesin yargılı davranmalısınız. Bugün, sezgileriniz oldukça güçlü. Bırakın insanların hakkınızda düşüncelerini.
7
Başak : Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel özgürlüğünüze hiç kimseye teslim etmek istemiyorsunuz.. Olabilecek aksilikler konusunda kendinizi donanımlı hissediyorsunuz. Çevrenizde bir çok farklı oluşumlara karşı aldığınız tedbirler sonuç getirecek. Yaşama mantık çerçevesi içinde baktığınız için, çözüme ulaşmanız zor olmuyor.
8
Terazi : Duygusal yaşantınızla ilgili kesin tavırlarınız mevcut. Çevresel koşullarınızı yeniden irdelemekten korkmuyorsunuz.. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay & ';ın bulunduğu & ; konum, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor.
9
Akrep : Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir.Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve & ; hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir
10
Yay : Doğanız gereği kendi bildiğiniz okuyan bir yapınız var. Sizi dizginlemek adeta imkansız. Sadece mantığınıza hitap edildiği zaman ikna oluyorsunuz. Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz.Toplumsal başarınızı biraz da, breysel davranış şekline & ; borçlusunuz. Olayların yönünü geniş tutmalısınız.
11
Oğlak : Ay karşıt & ; burcunuz Yengeç & ';te ilerliyor. Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Eğitiminizle ilgili statü isteği içinde olmalısınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, felsefi yaklaşımlarınız olacaktır. Küçük seyahat planları yapacaksınız.
12
Kova : Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Satürn açısının sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.
13
Balık : Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar. Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız.Haber Yayın Tarihi: 10.03.2014 07:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu