10 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

10 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Aşk anlayışınızın yükseldiği bir dönemde bunuyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir davette size çekici gelecek kişiyle karşılaşabilirsiniz. Hem aşk hem de parasal açıdan hareketli bir gün.
3
Boğa : Bugün kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Geriliminiz devam etmekle birlikte duygularınızı kontrol altına alabilir ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Sevdiğinize karşı biraz daha yumuşak ve anlayışlı davranmaya çalışın.
4
İkizler : Yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Sevdiğiniz de sizi destekleyecek. Akşama doğru alacağınız bir haber duygusal gerilim içine girmenize ve huzursuzluk duymanıza neden olabilir. Ancak bu durum geçici.
5
Yengeç : Dikkatinizi yönelttiğiniz konularla ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. Çocuklar ve yakın akrabalarınızın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Tabii bütün bunlar sizin üzerinizde baskı yaratacak. Sakin ve anlayışlı olmaya çalışın.
6
Aslan : Son derece keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızı düşündüğünüz gibi sürdürecek ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Planlarınız hakkında dostlarınızın desteğini alablirsiniz.
7
Başak : Uzaklarda bulunan bir yakınınızdan alacağınız bir haber üzerine harekete geçebilirsiniz. Büyük istekler ve güçlü beklentiler içinde bulundugunuz bir dönemdesiniz. Yaşantınızla ilgili farklı beklentiler ve değişik arzular duymanız mümkün.
8
Terazi : Harekete geçmek için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. İlişkilerinizde ortaya çıkan karışıklıklar yüzünden girişimleriniz ertelenebilir. Zaten bu devre harekete geçmek için pek uygun değil.
9
Akrep : Çok büyük beklentiler içine girebilir, şartlarınızı ve kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Enerjinizi seyahate akıtabilir ya da spor yapabilirsiniz. En azından evinizle ilgilenerek bu enerjiyi akıtmalısınız.
10
Yay : Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz. Başarılı çalışmalar yapabilir düyüncelirinizi uygulayabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlarda keyif alabilirsiniz.
11
Oğlak : Biraz daha anlayışlı ve olumlu davranmaya çalışın. Parasal konularla ilgili sıkıntılar duyabilirsiniz. Ancak kararlarınızı bir kez daha gözden geçirmeden harekete geçmemelisiniz.
12
Kova : Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. İletişim gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilir, sosyal faaliyetlerinizi arttırabilirsiniz.
13
Balık : Duygusal gerilim içine girmeniz mümkün. Ancak enerjinizi yapıcı bir şekilde kullanarak bu halden çıkabilirsiniz. Olumlu beklentiler içinde işlerinizi sürdüreceksiniz ancak biraz daha sıkı çalışmalı ve rahat davranmaktan vazgeçmelisiniz.

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı