Son Dakika Haberleri: 10 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

10 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

7 yıl önce

1
2
Koç : Aşk potansiyelinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Çok dikkatli olmasanız bile istekleriniz güçlü. Kendinize ve yaptıklarınıza inanacaksınız. Büyük bir enerjiyle harekete geçebilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz.
3
Boğa : Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı sürdürürken yenilik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bugün biraz huzursuz olabilirsiniz fakat, olumlu ve sakin davranmayı başaracaksınız. Daha önce karar veremediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz.
4
İkizler : Yaptığınız organizasyonlarla ilgili ortaya çıkan bazı karışıklıkları çözümlemek için harekete geçebilirsiniz. Tabii bu durum düşünce ve isteklerinizi değiştirmenize neden olacak. Sakin olmalı, sabırlı davranmalısınız.
5
Yengeç : Hırslı ve arzulu bir tutum içine girebilirsiniz. Parasal konularda sakin ve kararlı davranmaya çalışın. Beklediğiniz gelişmelerin meydana gelmesini sabırla izlemelisiniz. Kendinizi güçlü hissetmek sizi rahatlatacak.
6
Aslan : Bugün alacağınız bir haberden etkileneceksiniz. Ancak, moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olduğu için haber üzerinde durmayacak ve dikkatinizi çalışmalarınıza yönelteceksiniz.
7
Başak : Farklı ve alışılmışın dışında konulara yönelebilirsiniz. Planlarınızı uygulamaya başlamadan önce konuyla ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Kıskandığı için veya farkında olmadan zarar verebilir. Tedbirli davranın.
8
Terazi : Bugün alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. Dostlarınız ve yakınlarınızın desteğini alacak, fikirlerinizi kolay anlatacaksınız. Ve tabii ikna edici olacaksınız. Öfkeli davranmaktan kaçının.
9
Akrep : Bugün, biraz huzursuz ve isteklerinizin zorladığı bir gün olacak. Ancak, duygularınızı kontrol altına almayı başarabilir, sakin ve anlayışla karşılayabilirsiniz. En azından gelişmeleri bekleyebilir ve sabırlı davranabilirsiniz.
10
Yay : Enerjik ve harekeli olduğunuz bir gün. Fakat, iletişimle ilgili ufak tefek terslikler çıkabilir. Dalgın ve unutkan olabilir, bazı şeyleri yanlış anlayabilirsiniz. Gecikmeler karşısında sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.
11
Oğlak : Gergin, huzursuz ve başka istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Nedensiz gerilimler içine girmeniz ve olaylardan çok fazla etkilenmeniz yüzünden bazı tatsızlıklar çıkabilir. Gereksiz sorumluluklar alabilirsiniz.
12
Kova : Bugün duygusallığınız üzerinizde. Ancak yine de karmaşık durumlarla karşılaşmayacaksınız. Karşılaşsanız bile bunların üzerinde durmayacak ve bildiğiniz gibi davranmaya devam edeceksiniz.
13
Balık : Duygularınızın ve düşüncelerinizin sık sık değişmesi mümkün. Olaylardan çok fazla etkilenebilir, bu nedenle kararsızlık içine girebilirsiniz. Sivri dilli ve kırıcı davranmaktan kaçının. Yanlış anlamış olabilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 10.07.2013 05:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu