10 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

10 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

10.10.2013 05:10

1
2
Koç : Haberleşmeler konusunda sıkıntılarınız olabilir. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. İsteklerinizi ifade ederken tedbirli davranın aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla karşılaşabilirsiniz.
3
Boğa : Hareketli bir gün geçireceksiniz. Olaylar karşısında büyük bir heyecan hissetmeniz mümkün. İsteklerinizi sevdiğinize anlatabilir, onun yardımlarını isteyebilirsiniz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla görüşebilir, onun ziyaretine gidebilir, isteklerinizi anlatabilirsiniz.
4
İkizler : Duygularınızın harekete geçtiği bir gün. Ancak, mantığınız ve anlayışınız yüksek olduğu için duygularınızı kontrol etmeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınızla çok hoş organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte dost davetlerine katılabilirsiniz. Alkollü içeceklere dikkat etmelisiniz.
5
Yengeç : İsteklerinizle duygularınız çatışabilir. İçinizden yükselen isteklerin yaratacağı baskı sonucunda gerilim hissedebilirsiniz. Yakınlarınıza ve sevdiğinize karşı daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Enerjinizi yapıcı yönde kullanarak, sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
6
Aslan : İçinizden yükselen arzuları denetim altına almayı başaracaksınız. Böylece çok daha mantıklı ve tutarlı davranacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri dengeleyebilir, kendinizi çok daha rahat ve keyifli hissttiğiniz bir dönemdesiniz. Yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız.
7
Başak : Duyarlı ve hassas olacağınız bir gün. İsteklerinizi ortaya koyarken gergin bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Ancak, sakin ve sabırlı davranmayı başarırsanız, gelişmeler istediğiniz gibi olacak. Yoksa, sonradan üzüntü duyacağınız davranışlarda bulunmanız mümkün.
8
Terazi : Bugün beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. İçinizden yükselen istekleri dostlarınıza anlatabilir, yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız organizasyonlara sevdiğinizi de dahil edecek, birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Böylece daha sıcak ilişkiler kurabilirsiniz.
9
Akrep : Dikkatinizi yönelttiğiniz konularla ilgili meydana gelen gelişmeler nedeniyle ne zamandır karar veremediğiniz konu hakkında rahatlayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. Kolay ve endişesiz bir gün geçireceksiniz.
10
Yay : Katılacağınız bir toplantıda aşık olabileceğiniz kişiye rastlayabilirsiniz. Dikkatli ve çekici bir tutum içinde çevrenizdekileri etkilemeniz mümkün. Gelişen olaylar karşısında sabırsız davranabilirsiniz. Seyahate çıkmak için büyük istek duyabilir hazırlık yapabilirsiniz.
11
Oğlak : Aceleci bir tutum içine girebilir, beklenmedik kararlar alabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha düşünün. Ve yanlış anlamalara izin vermeyin. Arkadaşlarınıza karşı biraz sabırlı davranmanız gerekiyor. Olmasını beklediğiniz gelişmeler gecikebilir, sakin olun.
12
Kova : Olaylara bakış açınızı değiştirecek durumlarla karşılaşmanız mümkün. Zaten hayatı daha farklı algıladığınız bir dönemdesiniz. Dikkatli davranarak bu farklı istekleri gerçekleştirmeniz mümkün. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler farklı boyutlara ulaşıyor. Moraliniz yüksek.
13
Balık : Alacağınız bir haberle aniden heyecanlanabilir, huzursuzluk duyabilirsiniz. Fakat, bu durum geçici. Moralinizi bozmayın ve hemen karar vermeyin. Bazı gelişmeler beklediğinizden çok farklı olabilir. Parasal konulara yönelik yeni ve farklı beklentiler içine girebilir, gerilim duyabilirsiniz.

Son Dakika 10 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı