10 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

10 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

10.11.2013 05:09

1
2
Koç : Bazı olaylardan etkilenmeniz mümkün. Ancak, huzursuzluğunuz geçici. Kendinizi çabuk toparlayacak ve dikkatinizi yapmakta olduğunuz işlerinize yönelteceksiniz. Zaten zihinsel faaliyetinizin yüksek olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz.
3
Boğa : Farkında olmadığınız bazı durumlar ortaya çıkabilir ve bu nedenle kafanız karışabilir. Karar vermek için acele etmeyin. Bırakın olaylar gelişsin. Enerjinizi çalışmalarınıza yönelterek kullanabilir, böylece rahatlayabilirsiniz.
4
İkizler : Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. İyi niyetli ve olumlu duygular içinde bulunacak, böylece ilişkilerinizi daha da güçlendireceksiniz. Çok hoş teklifler alabilir, başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.
5
Yengeç : Bugün alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Ani heyecanlar ve yepyeni istekler duyabilirsiniz. Sabırlı ve kararlı davranmayı başarmanız gerekiyor. Heyecanlı ve duygusal tepkiler göstermeniz mümkün.
6
Aslan : Dostlarınızla birlikte yapacağınız programlar hem eğlenceli hem de verimli olacak. Yakın akrabalarınız ve dostlarınızın sorunlarıyla ilgilenecek, ilişkinizi daha da sıcak hale getireceksiniz. Onların desteğini alabilirsiniz.
7
Başak : Hanım akraba ve arkadaşlarınızla ilgili sorunlar canınızı sıkabilir. Moralinizi bozmayın ve sorunları fazla büyütmeyin. Enerjinizin yükseldiği bir dönemde bulunduğunuz için duygularınızı da yükseltmeyi başarabilirsiniz.
8
Terazi : Bazı olaylar yüzünden canınız sıkılabilir. İsteklerinizin artması, gerilim yaratabilir ve sıkıntınızı arttırabilir. Ancak, duygularınızı yansıtmayacak ve mantıklı davranmayı başaracaksınız. İsteğiniz artıyor.
9
Akrep : Dikkatinizi dağıtacak durumlar olabilir. Fakat, istekleriniz olumlu bir biçimde gelişecek. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkilerde giderek artacak. Düşünceleriniz hızlı olmakla birlikte konsantrasyonunuz zayıflıyor.
10
Yay : Arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek ve karamsar duygularınızın dağılmasına yardımcı olacak. Yazışmalar ve haberleşmeler hem eğlendirici olacak hem de yeni fikirler uyandıracak.
11
Oğlak : Duyacağınız bir haberden çok fazla etkilenmeniz mümkün. Heyecanlı ve huzursuz bir tutum içine girebilirsiniz. Zaman zaman öfkeli ve hırslı davranabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçınmalı enerjinizi olumlu kullanmalısınız.
12
Kova : İletişim sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün. Aradığınız kişiyi yerinde bulamayıp sıkıntı duyabilirsiniz. Kararlarınız konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Harekete geçmeden önce fikirlerinizi anlatmaktan kaçınmalısınız.
13
Balık : Moraliniz bozuk olabilir. Fakat, düşünceleriniz ve duygularınız giderek yükseliyor. Planlı ve kararlı davranmayı başarabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz.

Son Dakika 10 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement